Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Як запам'ятовувати дати?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Запам'ятовувати дати та події з історії дуже складно. Якщо їх не знати - отримати гарні результати іспиту неможливо. Саме з цієї причини ЗНО з історії - одне з найскладніших випробувань для абітурієнтів. Але чимало учнів складає іспит на 180+, тому вивчити все це реально. Ось ФЗГіЖ підготував для вас декілька порад:
 
 
СЛУХАТИ - СПОСІБ №1
Існує такий розподіл: аудіали і візуали. Перші - це люди, які легше і швидше запам'ятовують інформацію в аудіоформаті. Зробіть аудіо-шпаргалку. Сьогодні диктофон є на будь-якому телефоні. Увімкніть функцію запис та прочитайте всі дати.
 
КАРТКИ І ТАБЛИЦІ - СПОСІБ №2
А це спосіб запам'ятовування для візуалів, людей, які легше освоюють написану або намальовану інформацію.
Другий етап. Зробіть картки з паперу. На одній стороні картки - дата, на зворотній - подія або ім'я.
Порада: розвісте картки по дому, а таблицю з датами закріпіть на стіні перед робочим столом. При бажанні картки можна роздрукувати і носити з собою, і переглядати їх в дорозі, на перервах.
 
АСОЦІАЦІЇ - СПОСІБ №3
Необхідно знайти зв'язок між датою та подією, наприклад: 1961 рік. У 1961 році Юрій Гагарін здійснив свій історичний політ в космос. Цифри 1 на початку і в кінці дати запам'ятати досить просто. Адже політ Гагаріна був першим в СРСР.
А ще це був перший політ в масштабах планети. А ось і друга асоціація: це перший політ і в південній, і в північній півкулі. Якщо перевернути дату «1961», цифри не зміняться.
 
Якщо жоден з вищевказаних способів не спрацьовує - нічого страшного. Як показує практика, іноді причиною цього служить недостатньо глибоке розуміння матеріалу.
В такому випадку ми радимо вам звернутися до педагогів з історії, які допоможуть вивчити матеріал краще. А вже після цього можна приступати до запам'ятовування дат.
logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search