Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

5 книг від Марка Цукерберга, засновника Facebook, які змінять ваші погляди на життя

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Читати корисну, мотивуючу та розвиваючу літературу надзвичайно корисно. Особливо, якщо хочете досягти висот не тільки в бізнесі чи на своєму кар'єрному шляху, а і віднайти баланс між духовним та матеріальним світом. Тому ФЗГІЖ разом із Марком Цукербергом хоче поаридити вам такі книги для прочитання:

 

 «Легко не буде. Як побудувати бізнес, коли питань більше, ніж відповідей», Бен Горовіц, 2014

Марк Цукерберг зазначає, що ця книга — незамінний помічник для всіх, хто мріє створити велику компанію і керувати нею. Автор книги Бен Горовіц — досвідчений підприємець Кремнієвої долини — ділиться порадами зі створення і розвитку стартапів. Горовіц не пише загальними фразами, а розбирає конкретні ситуації з життя бізнесу. У книзі описано, як звільняти і наймати співробітників, продавати бізнес, куди інвестувати і як розвивати свою справу.

 «Початок нескінченності. Пояснення, які змінюють світ», Девід Дойч, 2011

Автор, британський фізик-теоретик Девід Дойч, за основу своєї книги взяв пояснювальну теорію (певна концептуальна система, яка розкриває сутність і взаємозв'язки досліджуваних фрагментів світу). Дойч не передвіщає події світового прогресу, а пояснює, які результати будуть у тих чи інших подій. Марк Цукерберг рекомендує прочитати цю книгу, тому що розуміння того, як все функціонує в нашому світі — відкриває перед нами нові можливості.

«Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього», Ювал Ной Харарі, 2011

Книга заснована на дослідженнях еволюційної біології. Харарі ділить історію виду «людина розумна» на чотири етапи, які й описані в книзі. Історик розповідає, куди зникли інші види людини, як з'явилися гроші, яке майбутнє чекає наш вид і багато іншого. Марк Цукерберг називає цю книгу великою історичною розповіддю про людську цивілізацію.

«Портфоліо бідних», Деріл Коллінз, Джонатан Мордач, Стюарт Резерфорд і Орланда Рутвен 2010

Ця книга заснована на десятирічному дослідженні авторами бідних верств населення Бангладеш, Індії та Південної Африки. Марк Цукерберг зазначає: більшість людей будуть здивовані, коли дізнаються, що майже три мільярди людей живуть на 2,5 доллари в день. Головне відкриття цієї книги — те, що найбідніші регіони не ті, де у людей немає грошей, а ті — де немає установ, щоб ці гроші можна було зберігати.

«Раціональний оптиміст», Метт Рідлі, 2015

Основна думка книги — важливість безперервного розвитку людства, незважаючи на економічні та кліматичні проблеми. Це буде можливо, тому що розум людства єдиний, а не поділений на мільйони окремих інтелектів. А заради спільної мети люди зможуть об'єднатися.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search