Яцевський Ярослав

Чому саме кафедра піару та журналістики?

Хей, зірковий абітурієнт 2021! Ти все ще не можеш визначитися куди вступати та яку спеціальність обрати? Давай я трішки допоможу тобі і розповім про нашу кафедру.

В університеті культури ти не побачиш похмурих обличь, сірих коридорів та нудних лекцій. У нас кожен робочий день проходить як свято! Студенти мають змогу навчатися в сучасних медіа лабораторіях, ходити червоними доріжками та відпочивати на зручних диванчиках. У нас стильно, красиво та затишно.

Наші топові викладачі, справжні профі у своїй справі, розкриють секрети успішних проектів та занурять тебе у світ PR та журналістики. На заняттях ти отримаєш багато практичних навичок та лише актуальну інформацію про професію. Можеш забути про посібники двадцятирічної давності та нудні лекції.

Практика починається вже з першого курсу! Ти маєш змогу познайомитися із відомими піарниками, журналістами, прес-секретарями та медійниками, відвідати багато баз практики та обрати для себе подальший напрямок роботи.

Декілька цікавих фактів:

Наша кафедра PR найперша в Україні, заснована у 1996 році!

До нас на майстер-класи приходять відомі люди

У нас є новітня лабораторія з 25 Apple iMac Pro

Михайло Поплавський  - завідувач кафедрою PR і журналістики

Університет культури – скарбниця відомих особистостей та професіоналів своєї справи

Тут панує дружня атмосфера. Якщо у тебе виникнуть труднощі, викладачі, куратори груп чи старшокурсники тобі з радістю допоможуть. Університет культури – це великий простір для твоїх яскравих ідей та цікавих задумів. Якщо ти креативний, амбітний та талановитий – тобі до нас!

Тож ФЗГіЖ чекає на тебе у своїй великій родині та бажає успіхів у навчанні! Нехай вступ 2021 принесе тобі багато нових змін та великих зверше.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.