Яцевський Ярослав

Зіркові викладачі. Харів Людмила Мечиславівна

Продовжуємо знайомити вас із нашими крутими викладачами, адже кожен з них професіонал своєї справи, має чималий досвід роботи й свої власні компанії, агентства. Тому Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики радий представити вам нашого наступного викладача:

На телебаченні - з 1995 року. Починала на ТВО "УТН". Спершу вела прогноз погоди, півроку працювала репортером, після чого їй запропонували посаду ведучої випусків новин. На каналі "СТБ" вела програму "Красива квартира з Людмилою Харів".

Була обличчям телеканалу НТН. Вела авторську програму "Особистий погляд", в основу якої лягали історії відомих, багатих і впливових росіян і українців - наших сучасників. Формат проекту не передбачав питання про політику, професійної діяльності героїв. У фокусі - виключно історії любові і подробиці особистого життя.

Роботу на НТН поєднувала з посадою прес-секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової.

19 лютого 2008 року президент Віктор Ющенко призначив Людмилу Харів своїм радником.

Людмила Мечиславівна викладає авторський курс "Мистецтво комунікацій" (нетворкінг) для наших першокурсників. Розкриває секрети успіху, як правильно заводити нові знайомста, друзів, організовувати свій час, довкілля. Як правильно ставити ціль та йти до неї.

Наші студенти обожнюють цю дисципліну та важають її надзвичайно цікавою та корисною для людей будь-якої професії.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.