Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Підбірка ресурсів для саморозвитку

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нове покоління має одну дуже круту перевагу - інтернет, а саме купу ресурсів, іноформації, онлайн порталів, сайтів, довідників тощо. Тож час ефективно користуватися нашої перевагою й активно саморозвиватися разом зФЗГіЖ.

Підбірка ресурсів для саморозвитку:

 1. Coursera

Освітня платформа, де можна пройти курси від провідних навчальних закладів в світі. У розділі «Особистий розвиток» зібрані найрізноманітніші курси: від лідерства та ораторського мистецтва до китайського для початківців і курсу щасливого і повноцінного життя від індійського професора за участю Дена Аріелі і Міхайя Чіксентміхайі.

 1. TED

Відмінний ресурс для розширення кругозору, придбання нового досвіду і наснаги. На TED люди розповідають про нанеймовірніші ідеї та їхнє втіленні, що надихає інших. Лекції на різних мовах, але для багатьох працюють субтитри. Є зовсім короткі лекції TED, тривалістю до 6 хвилин, - для тих, у кого мало часу, але розвиватися хочеться. 

 1. 750 words

Хороший сервіс для тих, хто практикує техніку Фрірайтинг, або ранкових сторінок. Потрібно писати по 750 слів щодня. Записуйте свої думки, почуття, емоції, мрії і ідеї. Рано чи пізно «потік свідомості» виведе на правильний шлях.

 1. Психологічні тести на Psychologies

Чи вмієте ви відмовляти? А ви, часом, не іпохондрик? Чи вмієте ви себе контролювати, як будуєте стосунки з протилежною статтю і який ваш внутрішній вік - на сайті журналу Psychologies можна пройти тести і все дізнатися. Перш ніж грунтовно займатися розвитком тієї чи іншої сфери, потрібно знати відправну точку.

 1. RememberTheMilk

Цей сервіс призначений для тих, хто хоче застосувати в житті знамениту систему Девіда Аллена GTD (getting thing done). Точніше, одну з його порад: не тримати в голові нескінченні списки справ.

 1. Sleepyti.me

Здорова особистість не може бути такою, якщо тіло «підкачало». Щоб сил на саморозвиток завжди вистачало, потрібно вибудувати режим сну. У цьому допоможе Sleepyti: сервіс вирахує точний час, коли ви повинні лягти, щоб прокинутися в заданий час, за циклами сну. Дотримання рекомендацій сервісу передбачає, що ви будете прокидатися вранці свіжим і бадборим.

 1. Smart Progress

Новий день - нові звершення. Сервіс для досягнення цілей допомагає сформулювати мету, скласти план досягання, отримувати поради та навіть надихатися цілями інших людей.

 1. Medium

Блог-платформа, де можна знайти багато цікавих постів від цікавих людей, включаючи, природно, саморозвиток. На тих, хто вам сподобався, можна підписатися і отримувати повідомлення про нові нотатках.

Пам’ятайте, що для ефективного навчання та саморозвитку багато грошей не треба. Достатньо мати лише наснагу, бажання та підбірку безкоштовних ресурсів від ФЗГіЖ.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

 • Лисинюк Марина Віталіївна
  (098) 341 49 30
 • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
  (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search