Чемпіонат з настільного тенісу

В Університеті культури відбувся турнір з настільного тенісу серед студентства. На чемпіонаті зібралася молодь різного рівня підготовки. А сам турнір проходив спочатку за олімпійською системою, серед усіх зареєстрованих учасників, а вже потім 7 переможців змагалися за круговою системою, де шанс проявити мав кожен.

Чемпіонат був насичений цікавими, іноді навіть драматичними, партіями. 7 турів студенти конкурували один з одним за можливість зайняти призові місця. Грали з трьох партій, до двох перемог одного з учасників.

Молодь показала сучасний настільний теніс, у якому вся гра будується на сильному обертанні, зміні ритму, застосуванні складних подач та гри за місцем.

У нелегкій боротьбі першість здобули:

Ілля Правосуд (магістр), ФМВ,  ММВ-18 – 1  місце;

Артем Будрін (І курс), ФЗГіЖ, Ж-38 – 2 місце;

Денис Олефіренко (ІІI курс), ФГРіТБ, ГРТС-66 – 3місце.

Переможці отримали почесні грамоти. І надалі будуть готуватися до наступних змагань з настільного тенісу «Під золотими куполами Печерська», серед команд студентів навчальних закладів Печерського району м. Києва,  що відбудуться у КНУТД.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.