Яцевський Ярослав

Чому абітурієнти обирають факультет зв'язків з громадськістю та журналістики?

Ти ще думаєш куди вступати, де тебе чекає успішне та безхмарне майбутнє? А ким хочеш бути взагалі ще не визначився? Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики зараз допоможе тобі вирішити ці складні питання.

Про що мріє кожен: гроші, будинок, машина, сім'я, кар'єра, улюблена робота, подорожі.

Як всі думають: "Вступлю до вишу, буду вчитися на відмінно 5 років, отримаю магістра та з таким крутим дипломом  мене сто відсотків відірвуть з руками і ногами на найкрутіші посади!"

Як виходить насправді: звісно, за 5 років ви накопичили багато знань, але через відсутність практики зовсім не розумієте як їх приміняти, досвіду роботи 0 і ви починаєте бігати по сотні співбесід з надією на те, що хтось все ж таки буде звертати увагу на ваш відмінний диплом, а не на відсутність досвіду. З часом ви розумієте, що без досвіду можете розраховувати на посаду з самого низу кар'єрних сходів.

А ось тепер найголовніше!

Це був лиш один варіант розвитку подій! А є зовсім інший!

Ви вступаєте на факультет піар та журналістики Київського національного університету культури та мистецтв або ж Київського університету культури і вже з першого курсу:

1. 50% теорії і потім 50% практики

2. Авторський курс від Михайла Поплавського, предмети, що ніхто з ваших друзів 100% не вивчає у своєму ВУЗі ( Мистецтво комунікацій, Корпоративні комунікації, Новітні медіа, Медіопсихологія та ін.)

3. Постійні майстер-класи та зустрічі із відомими особистостями, які можуть не тільки розказати вам цікаве про їх досвід, а й дати відповідь на будь-яке ваше питання, ну і звичайно фотографію в Інстаграм.

4. Активне студентське життя та грандіозні вечірки, де ти зможеш познайомитися із майбутніми друзями або навіть знайти своє кохання, хто знає.

5. Розвинуті соціальні мережі ( Інстаграм 10, 6 тис і Тік Ток 15 тис підписників). Ти будеш мати змогу стати частиною креативної групи і працювати вже з другого семестру першого курсу за спеціальністю

6. Відвідування найкрутіших концертів та зйомки

7. Дружня та творча атмосфера, які допоможуть розкрити твій потенціал

8. І найголовніше - незлічений вибір напрямків, за якими  ти можеш працювати в майбутньому. Понад 60-ти професій.

Ще думаєш? Поки ти вагаєшся - інші діють: готуються до ЗНО, реєструються на Авторський курс "Акули PR" Михайло Поплавського та вже роблять перші кроки до успіху! Не втрачай дорогоцінний час!

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.