Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Чому абітурієнти обирають факультет зв'язків з громадськістю та журналістики?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ти ще думаєш куди вступати, де тебе чекає успішне та безхмарне майбутнє? А ким хочеш бути взагалі ще не визначився? Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики зараз допоможе тобі вирішити ці складні питання.

Про що мріє кожен: гроші, будинок, машина, сім'я, кар'єра, улюблена робота, подорожі. 

Як всі думають: "Вступлю до вишу, буду вчитися на відмінно 5 років, отримаю магістра та з таким крутим дипломом  мене сто відсотків відірвуть з руками і ногами на найкрутіші посади!"

Як виходить насправді: звісно, за 5 років ви накопичили багато знань, але через відсутність практики зовсім не розумієте як їх приміняти, досвіду роботи 0 і ви починаєте бігати по сотні співбесід з надією на те, що хтось все ж таки буде звертати увагу на ваш відмінний диплом, а не на відсутність досвіду. З часом ви розумієте, що без досвіду можете розраховувати на посаду з самого низу кар'єрних сходів.

А ось тепер найголовніше!

Це був лиш один варіант розвитку подій! А є зовсім інший!

Ви вступаєте на факультет піар та журналістики Київського національного університету культури та мистецтв або ж Київського університету культури і вже з першого курсу:

 1. 50% теорії і потім 50% практики

 2. Авторський курс від Михайла Поплавського, предмети, що ніхто з ваших друзів 100% не вивчає у своєму ВУЗі ( Мистецтво комунікацій, Корпоративні комунікації, Новітні медіа, Медіопсихологія та ін.)

 3. Постійні майстер-класи та зустрічі із відомими особистостями, які можуть не тільки розказати вам цікаве про їх досвід, а й дати відповідь на будь-яке ваше питання, ну і звичайно фотографію в Інстаграм.

 4. Активне студентське життя та грандіозні вечірки, де ти зможеш познайомитися із майбутніми друзями або навіть знайти своє кохання, хто знає.

 5. Розвинуті соціальні мережі ( Інстаграм 10, 6 тис і Тік Ток 15 тис підписників). Ти будеш мати змогу стати частиною креативної групи і працювати вже з другого семестру першого курсу за спеціальністю

 6. Відвідування найкрутіших концертів та зйомки

 7. Дружня та творча атмосфера, які допоможуть розкрити твій потенціал

 8. І найголовніше - незлічений вибір напрямків, за якими  ти можеш працювати в майбутньому. Понад 60-ти професій.

Ще думаєш? Поки ти вагаєшся - інші діють: готуються до ЗНО, реєструються на Авторський курс "Акули PR" Михайло Поплавського та вже роблять перші кроки до успіху! Не втрачай дорогоцінний час!

 

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

 • Лисинюк Марина Віталіївна
  (098) 341 49 30
 • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
  (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search