Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

Лайфхаки ЗНО на 200

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Підготовка триває, а зовсім скоро на випускників 2021 року чекає пробне незалежне оцінювання, тому факульет зв'язків з громадськістю та журналістики вирішив дати вам 3 дієвих лайфхака:

  1. Записуй складні слова й терміни на зовнішній стороні долоні

Можемо припустити, що після прочитання цього речення у твоїй голові почали випливати спогади про те, як ви писали «шпори» собі на руках десь так у третьому класі. Але зараз не це малося на увазі! Ось, наприклад, не можеш ти запам’ятати якесь слово англійською, чи постійно якась формула вилітає з голови. Напиши його на найвиднішому місці, крізь яке дуже часто навіть мимоволі проходить твій погляд! Що ж може бути кращим, ніж власні кінцівки? 

  1. Стікери - це не лише для англійської мови 

Таким чином можна вчити не лише іноземні мови, а й будь-які інші слова, вирази, наголоси, фразеологізми та й ті ж математичні формули… Розклей ними стіни, двері - взагалі весь будинок. 

       3. Якщо не хочеш постійно перечитувати, читай лише одноразово (в диктофон), а потім слухай!     

Як часто, їдучи в транспорті, ти хочеш ефективно провести час? Але, якщо твої очі вже втомлені за день, читати тобі не дуже корисно. Тож це чудовий вихід: взяв навушники, натиснув плей, і твоя голова отримує інформацію без шкоди очам.

 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search