Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

5 фільмів про бізнес, успіх та мотивацію, які вчать не опускати руки

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Карантин вже почався, тому ФЗГІЖ пропонує вам з користю провести вільний час та дізнатися багато цікавого й нового. Отож ловіть підбірку корисних фільмів, що точно допоможуть вам дивитися на серйозні речі зовсім під іншим кутом.

«У гонитві за щастям»
Реальна історія з життя про звичайного продавця, який мріє стати біржовим брокером. Головний герой Кріс Гарднер має маленького сина та готовий зробити все, щоби забезпечити хлопчику гідне життя. Фільм розповідає про те, як не опускати руки, навіть якщо здається, що нічого не вийде. Його варто переглянути, щоб нагадати собі: для досягнення поставлених цілей потрібна віра в успіх та наполегливість навіть у складних ситуаціях.

«Засновник»
У фільмі показана історія Рея Крока, засновника мережі McDonald’s. Спочатку Рея зображають як невдаху, який змінив багато професій та продає міксери. Але незабаром він зустрічає братів Макдоналд. Від них він дізнається про ідею швидкого харчування і мріє розповсюдити McDonald’s по всій Америці. Головна ідея фільму — успіху можна досягти у будь-якому віці. Головне, щоби була енергія та віра у свою справу.

«Стажер»
Бен Уітакер — головний герой фільму. Йому 70, він вдівець та пенсіонер, який не планує завершувати життя сидячи без діла. Бен влаштовується на роботу в інтернет-проект, що займається модою, а його керівником стає молода жінка.Фільм показує, як спочатку вони не можуть знайти спільну мови в роботі, проте з часом винесуть багато корисного з цього незвичайного формату співпраці.

«Вовк з Уолл-Стріт»
У фільмі показана реальна історія успіху Джордана Белфорта. Головний герой пережив кілька серйозних злетів та падінь, став біржовим брокером, згодом створив власну компанію. А ставши успішним — захопився наркотиками, алкоголем та скуповуванням дорогого майна, чим зацікавив поліцію, через що й потрапив у в’язницю. Проте фінал фільму позитивний — Джордан став успішним бізнес-тренером та письменником, який і сьогодні надихає багатьох людей.

«Людина, яка змінила все»
Біографічна спортивная драма про історію бейсбольної команди «Окленд Атлетікс» та її тренера Біллі Біна.Йому треба створити сильну команду та зробити її успішною, використавши мінімальний ресурс. Сюжет кінострічки показує перемоги та поразки команди, ризики і стратегії, які використовує спортивний менеджер команди заради її успіху.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search