Юрій Ткач: «З гумором життя цікавіше!»

Творча молодь Університету кульури мала чудову нагоду зустрітись і поспілкуватись з українським коміком, телеактором шоу «Ігри приколів», автором та учасником відомих ситкомів «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У», членом журі гумористичного шоу «Ліга Сміху», екс-учасником шоу «Танці з зірками» Юрієм Ткачем.

Упродовж зустрічі зірковий гість Університету культури розповів про власний шлях до популярності – від невідомого КВНщика до популярного комедійного актора; специфіку роботи на українському телебаченні і надав декілька професійних порад молоді.

У першу чергу студентів зацікавив секрет стрімкого успіху комедійного актора.

«Якщо наполегливо бити у стіну – рано чи пізно вона впаде. Так сталось і з моєю кар’єрою.

У КВН ми докладали чимало зусиль, щоб отримати позитивний результат та досягти своєї мрії.

На мою думку, найголовніше – це розпочати, зробити перші кроки», – зазначив Юрій Ткач.

Після чого, згадуючи участь у проекті «Танці з зірками», гість підкреслив, що саме на шоу телеканалу «1+1» він зрозумів, що таке справжній шоу-бізнес.

«На танцях я побачив, як зірки різного масштабу невтомно і наполегливо працюють над своїми вміннями, образами та навичками.

Тож зрозумів одне, якщо ти яскравий, оригінальний, непередбачуваний, то без перешкод зможеш влитися у сферу шоу-бізнесу», – поділився актор.

Студентська молодь поцікавилась, якими чеснотами, на думку зірки, має володіти професійний менеджер. Спікер підкреслив, що для нього найголовнішими якостями є:

• ДОБРОТА
  • ВІДКРИТІСТЬ
  • ЩИРІСТЬ
  • ЧЕСНІСТЬ.

Спілкуючись із молоддю, Юрій Ткач акцентував, що у кожної талановитої людини є своєрідний «магніт», який потрібно вдало застосовувати, комунікуючи з іншими.

У фіналі зустрічі талановитий гість зауважив, що не буває людини у творчій професії, котра не сумнівається в собі.

«Зрозумійте просту істину: З гумором життя цікавіше! Сприймайте все легко, не слухайте нікого і йдіть до своєї творчої мети.

Я бажаю вам натхнення, віри в себе і в майбутньому стати гідними професіоналами своєї справи», – сказав Юрій Ткач.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.