Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Як стати успішним прес-секретарем політика

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас прес-секретаря Прем’єр-міністра України – Василя Рябчука.

Представив поважного гостя Михайло Поплавський.

Василь Васильович розпочав своє спілкування з молоддю із знайомства.

«Я не маю журналістської освіти, і за фахом я психолог. Однак уже з 4-го курсу працював на Луцькому радіо. Саме з ведучого музичних програм і розпочалась моя кар’єра», – сказав спікер.

Далі гість зазначив, що працював майже на всіх великих і впливових телеканалах України. Після чого поділився журналістським досвідом зі студентами Університету культури у сфері телебачення.

«За останні роки технічний рівень українського телебачення значно зріс. Однак варто відмітити, що телеканали втратили інститут особистості. Тобто, мало хто з глядачів зможе сказати, як саме звати того чи іншого ведучого та які його досягнення. А на інформаційних каналах ведучі-особистості взагалі відсутні. Власники телеканалів зацікавлені у тому, щоб співробітниками було легко маніпулювати. Отже, наразі ведучий, який читає всю програму із суфлера – це класика», – підкреслив Василь Рябчук.

Спікер порадив амбітній молоді ніколи не боятись приймати рішення, котрі можуть змінити їхнє життя, а також щодня запитувати себе «Чи не шкодую я про свій вибір?», для того щоб бути впевненим у своїх діях і знати, які помилки варто виправити.

Упродовж майстер-класу Василь Рябчук виділив головні якості, якими має володіти успішний прес-секретар, першочерговим обов’язком котрого є формувати імідж політика в інформаційному просторі:

  • чесність
  • комунікабельність
  • відповідальність
  • стресостійкість.

«Успішний прес-секретар зобовязаний вміти пропускати тонни інформації через себе і водночас залишати свій мозок «холодним». Адже, якщо журналіст не зможе так робити, то через тиждень він елементарно морально виснажиться.

Для того, щоб досягти успіху у професії, потрібно думати не про гроші, а про якість виконання своєї роботи. Пам’ятайте, що кожне ваше слово, кожна ваша кома можуть тягнути за собою небажані наслідки», – зауважив прес-секретар.

Завершилась зустріч фотосесією.

Приємною несподіванкою для молоді став конкурс оголошений Василем  Рябчуком, за умовами якого студент котрий  у соцмережах напише найкреативніший  пост-враження буде проходити практику у прес-службі Кабінету Міністрів України.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search