Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Юрій Горбунов та Інна Приходько в Університеті культури

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов і успішна українська актриса Інна Приходько завітали до Університету культури та провели майстер-клас для студентів Університету культури.

Представив гостей Михайло Поплавський: «Ми продовжуємо серію майстер-класів творчих особистостей, які досягли успіху і хочуть поділитися з вами професійним досвідом.

Сьогодні хочу представити вам заслуженого артиста України, відомого телеведучого, актора, шоумена і продюсера Юрія Горбунова та зіркову випускницю Кафедри шоу-бізнесу Університету культури, талановиту акторку комедійного жанру Інну Приходько.

Черпайте максимум знань та отримуйте емоційно позитивний заряд від зустрічі».

На початку заходу Юрій Горбунов наголосив, що по-доброму заздрить студентській молоді Університету культури. «Ви навчаєтесь у найкращих, європейських умовах. Жоден український виш не має такої потужної бази. Університет культури дійсно є українським Гарвардом!

Михайло Поплавський – людина, яка по-справжньому любить свою роботу і кожного року випускає тисячі талановитих студентів.

У вас на руках всі карти. Ви молоді, перспективні і попереду все життя», – сказав шоумен.

«Я дуже пишаюся тим, що закінчила Університет культури. Вам дуже пощастило навчатися у цьому вузі. Повірте мені, у вас все буде круто!» – зазначила Інна Приходько.

Майстер-клас проходив у форматі діалогу між гостями та студентами. Перш за все, молодь цікавив український комедійний фільм «Скажене весілля», який нещодавно вийшов у кінотеатрах. Одні з головних ролей у стрічці зіграли Юрій та Інна.

«Скажене весілля» став дебютом Юрія Горбунова як продюсера повнометражного фільму. За його словами, у цю продюсерську роботу було вкладено чимало сил. «Це абсолютно 100 % український продукт, яким ми пишаємося.

Нашою задачею було показати, як створювати якісне українське кіно, і ми це зробили!» – поділився Юрій Горбунов.

«Повсюди повинно бути українське – українська мова, український дух та українська ідеологія. Ми маємо любити, підтримувати та просувати український продукт!» – переконаний Михайло Поплавський.

Розповідаючи цікаві історії зі свого шоу-бізнесового життя, Юрій Горбунов дав цінні поради: «Вам потрібно приголомшувати, постійно вигадувати щось нове, оригінальне. Заявіть про себе як про креативних івенторів. Здивуйте ідеєю. Черпайте інформацію і натхнення звідусюди».

Відповідаючи на питання про початок кар’єри в шоу-бізнесі, Юрій пригадав, як залишив театр в Івано-Франківську і переїхав до Києва, аби стати більш успішним і досягти того, що має.

«Іноді приймати спонтанні рішення – це правильно. Потрібно не боятися змінювати своє життя, вірити в себе і не зупинятися на досягнутому.

Кожен може стати зіркою, потрібно тільки правильно ставити задачі. Головне, бути професіоналом своєї справи. А вже потім до вас прийдуть слава і гроші», – стверджує відомий телеведучий.

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський додав, що зараз у молоді Університету культури є чудовий старт для їх успішної кар’єри та зіркового шляху. «Все залежить тільки від вас, а наша задача допомагати вам і підтримувати.

Атакуйте життя, рухайтесь вперед, мотивуйтесь прикладом Юрія Горбунова, який будучи успішним в рідному Івано-Франківську, поїхав до столиці і став топовим українським телеведучим».

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.