Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Юрій Горбунов та Інна Приходько в Університеті культури

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов і успішна українська актриса Інна Приходько завітали до Університету культури та провели майстер-клас для студентів Університету культури.

Представив гостей Михайло Поплавський: «Ми продовжуємо серію майстер-класів творчих особистостей, які досягли успіху і хочуть поділитися з вами професійним досвідом.

Сьогодні хочу представити вам заслуженого артиста України, відомого телеведучого, актора, шоумена і продюсера Юрія Горбунова та зіркову випускницю Кафедри шоу-бізнесу Університету культури, талановиту акторку комедійного жанру Інну Приходько.

Черпайте максимум знань та отримуйте емоційно позитивний заряд від зустрічі».

На початку заходу Юрій Горбунов наголосив, що по-доброму заздрить студентській молоді Університету культури. «Ви навчаєтесь у найкращих, європейських умовах. Жоден український виш не має такої потужної бази. Університет культури дійсно є українським Гарвардом!

Михайло Поплавський – людина, яка по-справжньому любить свою роботу і кожного року випускає тисячі талановитих студентів.

У вас на руках всі карти. Ви молоді, перспективні і попереду все життя», – сказав шоумен.

«Я дуже пишаюся тим, що закінчила Університет культури. Вам дуже пощастило навчатися у цьому вузі. Повірте мені, у вас все буде круто!» – зазначила Інна Приходько.

Майстер-клас проходив у форматі діалогу між гостями та студентами. Перш за все, молодь цікавив український комедійний фільм «Скажене весілля», який нещодавно вийшов у кінотеатрах. Одні з головних ролей у стрічці зіграли Юрій та Інна.

«Скажене весілля» став дебютом Юрія Горбунова як продюсера повнометражного фільму. За його словами, у цю продюсерську роботу було вкладено чимало сил. «Це абсолютно 100 % український продукт, яким ми пишаємося.

Нашою задачею було показати, як створювати якісне українське кіно, і ми це зробили!» – поділився Юрій Горбунов.

«Повсюди повинно бути українське – українська мова, український дух та українська ідеологія. Ми маємо любити, підтримувати та просувати український продукт!» – переконаний Михайло Поплавський.

Розповідаючи цікаві історії зі свого шоу-бізнесового життя, Юрій Горбунов дав цінні поради: «Вам потрібно приголомшувати, постійно вигадувати щось нове, оригінальне. Заявіть про себе як про креативних івенторів. Здивуйте ідеєю. Черпайте інформацію і натхнення звідусюди».

Відповідаючи на питання про початок кар’єри в шоу-бізнесі, Юрій пригадав, як залишив театр в Івано-Франківську і переїхав до Києва, аби стати більш успішним і досягти того, що має.

«Іноді приймати спонтанні рішення – це правильно. Потрібно не боятися змінювати своє життя, вірити в себе і не зупинятися на досягнутому.

Кожен може стати зіркою, потрібно тільки правильно ставити задачі. Головне, бути професіоналом своєї справи. А вже потім до вас прийдуть слава і гроші», – стверджує відомий телеведучий.

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський додав, що зараз у молоді Університету культури є чудовий старт для їх успішної кар’єри та зіркового шляху. «Все залежить тільки від вас, а наша задача допомагати вам і підтримувати.

Атакуйте життя, рухайтесь вперед, мотивуйтесь прикладом Юрія Горбунова, який будучи успішним в рідному Івано-Франківську, поїхав до столиці і став топовим українським телеведучим».

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search