Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Як створити та просунути бренд

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У рамках соціального проекту для студентської молоді «Школа PR-актиків» відбувся майстер-клас на тему «Як створити та просунути бренд» Анни Браженко – директора OLEYNIK, консультанта українських брендів одягу, співзасновниці агентства Brand Futures.

Гостя розказала молоді про етапи свого професійного кар’єрного розвитку. Спікер акцентувала увагу на тому, що вона не мала фахових знань чи практичної підготовки, коли вперше прийшла влаштовуватися на роботу  PR-менеджером у відому компанію Megogo, проте в неї було щире бажання, чітко поставлена ціль та  комунікативні навички. Саме завдяки вмінню взаємодіяти з людьми, Анна Браженко справилася із тестовим завданням і отримала роботу, про яку мріяла.

Директор OLEYNIK порадила студентам завжди  керуватися висловом «Немає нічого неможливо!», і тоді всі їхні задуми, професійні чи особисті амбіції  втіляться у життя.

Співзасновниця агентства Brand Futures підкреслила, що читати книжки, статті, блоги  – це необхідність для сучасної людини, котра хоче побудувати успішну кар’єру та бути справжнім спеціалістом у своїй сфері.

«Незважаючи на зайнятість, я кожного дня  приділяю мінімум 15-30 хвилин щоб почитати. До речі, дуже часто своє натхнення знаходжу на сторінках книг», – сказала гостя.

Відомий PR-консультант поділилася з молоддю декількома  лайфхаками, як створити популярний бренд:

 1. З’ясуйте в якій галузі ви орієнтуєтесь найбільше.
 2. Самі станьте брендом, до якого тягнутимуться люди.
 3. Заводьте дуже багато зв’язків і не бійтеся просити про консультацію чи допомогу.
 4. Створюючи що-небудь, для початку визначтеся зі своєю цільовою аудиторією.
 5. Придумуючи концепцію та історію бренду, не обманюйте та занадто не перебільшуйте – це не працює. Можна лише правильно розставити акценти та трошки «прикрасити» дійсність.

На завершення такого цікавого та інформативного заходу, Анна Браженко оголосила конкурс на найкращий відгук про майстер-клас у соціальних мережах. Переможець отримає в подарунок книгу та особисту зустріч із директором OLEYNIK.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

 • Лисинюк Марина Віталіївна
  (098) 341 49 30
 • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
  (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search