Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

Найцікавіші піар-кампанії світу

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Увага суспільства - ресурс, за який точиться постійна боротьба. Чим більш технологічним стає світ, тим важче створити проект, який зацікавить аудиторію. Але у героїв нашого матеріалу це вийшло.

Стрибок із стратосфери


Австрійська компанія Red Bull славиться своєю любов'ю до екстремальних видів спорту. Таке позиціонувати - частина маркетингової політики. На сьогоднішній день найяскравішою і ефективної PR-акцією компанії визнаний стрибок зі стратосфери австралійського екстремала Фелікса Баумгартнера. 14 жовтня 2012 року спортсмен в скафандрі зістрибнув на землю з висоти 39 кілометрів зі спеціальної капсули. Він провів у вільному падінні 4 хвилини 19 секунд. Швидкість падіння досягала тисячі триста сорок дві км / год, тобто падає людина подолала звуковий бар'єр (1100-1200 км / ч). Крім рекорду швидкості вільного падіння, Баумгартнер став першим по висоті польоту на стратостаті і по висоті стрибка з парашутом. У прямому ефірі на YouTube за стрибком спостерігали 8 млн чоловік.

Мертва петля і бочка

Компанія Jaguar не скупиться на ефектні презентації можливостей своїх автомобілів. У 2015 році на машині цієї марки був поставлений світовий рекорд з подолання мертвої петлі. Пілот Террі Грант на Jaguar F-Pace успішно подолав найвищу в світі 19-метрову мертву петлю. У липні 2017 Террі встановив ще один світовий рекорд в рамках співпраці з Jaguar і підкорив фігуру вищого пілотажу - бочку. Перекинувшись навколо своєї осі на 270 градусів, автомобіль пролетів 15 метрів.

Драбина в небо

До лютого 2018 року жодного одна машина не доїжджала до найкрасивіших «Небесних Воріт» на вершині гори Тяньмень в Китаї. На складній, часто непереборної навіть для пішохода дорозі до природного пам'ятника - 999 ступенів і 99 крутих поворотів, а перед вершиною кут нахилу сходів становить 45 градусів. Здавалося б, на машині подолати цей шлях неможливо. Однак фахівці компанії Land Rover вирішили інакше. На початку 2018 року гібридний автомобіль Range Rover Sport, керований китайським автогонщиком Тун Хопінем, подолав всю дорогу за 21 хвилину і 47 секунд.

Точне попадання

У фільмі «Золоте око» спецагент у виконанні Пірса Броснана розганяється на мотоциклі і в вільному падінні залітає в літак. Довгий час здавалося, що це не більше ніж вільна фантазія сценаристів, однак в 2017 році французькі парашутисти Вінс Реффет і Фред Фюген довели: це реально. Екстремали зробили подібний стрибок у Французьких Альпах. Одягнені в спеціальні вінгсьюте Фред і Вінс стрибнули з висоти 4000 метрів і, плануючи, змогли на швидкості 138 км / год залетіти в літак, що летить зі швидкістю 160 км / год. Зробили вони це в рамках піар-кампанії Red Bull.

Банер на статуї Христа

«Грінпіс» славиться яскравими кампаніями. Для більшої ефективності «зелені» проводять свої активності в незвичайних місцях. У 2006 році в Бразилії пройшов саміт щодо захисту природи. Під час його проведення на статуї Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро, одному з Нових семи чудес світу, з'явився величезний жовтий банер, що повідомляє: «Майбутнє планети в ваших руках». Як пояснили організатори, таким чином вони хотіли привернути увагу до проблеми генно-модифікованих продуктів. Залучили. Не помітити банер було неможливо.

 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search