Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

Драйвова посвята наших першокурсників

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В MonteRay Club відбулась яскрава  посвята першокурсників Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики.

Для молоді влаштували тематичну вечірку у стилі гри «Мафія», яка проходила в дусі авантюризму та відчайдушності. Кожен презентував стильний образ, створивши таємничу і ризиковану атмосферу тогочасного світу.

Аби влитися в новий колектив, кожна з груп факультету мала розкрити свій потенціал, презентувати свої сильні сторони за допомогою креативних постановок та художніх номерів.  Під керівництвом своїх кураторів першокурсники виконали поставлене завдання «на відмінно», яскраво продемонструвавши свої таланти у вокальному, сценічному й хореографічному мистецтвах.

Запалювала студентська молодь під веселі музичні композиції дівочого гурту «Селфі».

Бурхливими оваціями молодь зустріла Михайла Поплавського, який виконав свої драйвові хіти «Юний орел» та «Приречений на любов», що стали сюрпризом і подарували неймовірні емоції.

«Радий вітати вас з урочистою подією. Нехай студентські роки стануть стартом вашого успішного майбутнього. Ми віримо у вас, пишаємося і благословляємо на щасливу зіркову дорогу. Добра, оптимізму та шаленого студентського кохання», – висловив побажання студентам Михайло Поплавський.

Тож першокурсники гучно і круто відсвяткували посвяту, а дружний колектив Факультету зв’язків з громадськістю та журналістики радо прийняв у свою згуртовану  команду талановиту та креативну молодь.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search