Піарники та журналісти: 10 порад як жити дружно

В нашому університеті культури існує факультет зв'язків з громадськістю та журналістики. І так заведено, що піарники й журналісти мають гарні відносини. Бо це такі близькі професії, які співпрацюють кожен день, вони повинні працювати як один організм. Якщо виникають якісь негаразди — робота псується, тому ловіть поради для того, аби товаришувати:

1. Праця в одному напрямку. Не забувайте про те, що ви працюєте в одній сфері й вам, у будь-якому випадку потрібно співпрацювати.
  2. Поважайте один одного. Якщо ви не будете вислуховувати один одного, то добра це не доведе.
  3. Вивчайте свого колегу. Знаючи завдання та переваги професії свого колеги, і ви, і він, будете тільки в плюсі.
  4. Підтримуйте спілкування. Не забувайте про те, що допомога може знадобитись будь-коли, а тому не забувайте частіше зустрічатись.
  5. Не робіть саме свою спеціальність кращою. Так, ваші завдання та можливості дуже схожі, але все ж таки існує різниця і тому виокремити одну важливу неможливо.
  6. Розумійте один одного. Якщо у вас якась суперечка, встаньте не місце “суперника” і подумайте, як у цій ситуації поступили саме ви.
  7. Посмішка — головна зброя. Всі проблеми зустрічайте з посмішкою, адже важливо не зациклюватись на поганому, а шукати вихід разом.
  8. Починайте знайомство вже зараз. Нас вчать, що вже в університеті потрібно знайомитись, і це правильно, бо коли ми станемо фахівцями, нам потрібна буде допомога одне одного.
  9. Об'єктивність. Об'єктивно оцінюйте можливості один одного.
  10. Не мовчіть. Якщо ви помітили помилку або вам щось не сподобалось, повідомте про це, але в позитивному напрямку.

Тому, як казав кіт Леопольд: “Нумо жити дружно!”

Батура Олександра, ПР-10, 1 курс

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.