
Піарники та журналісти: 10 порад як жити дружно
В нашому університеті культури існує факультет зв'язків з громадськістю та журналістики. І так заведено, що піарники й журналісти мають гарні відносини. Бо це такі близькі професії, які співпрацюють кожен день, вони повинні працювати як один організм. Якщо виникають якісь негаразди — робота псується, тому ловіть поради для того, аби товаришувати:
- Праця в одному напрямку. Не забувайте про те, що ви працюєте в одній сфері й вам, у будь-якому випадку потрібно співпрацювати.
- Поважайте один одного. Якщо ви не будете вислуховувати один одного, то добра це не доведе.
- Вивчайте свого колегу. Знаючи завдання та переваги професії свого колеги, і ви, і він, будете тільки в плюсі.
- Підтримуйте спілкування. Не забувайте про те, що допомога може знадобитись будь-коли, а тому не забувайте частіше зустрічатись.
- Не робіть саме свою спеціальність кращою. Так, ваші завдання та можливості дуже схожі, але все ж таки існує різниця і тому виокремити одну важливу неможливо.
- Розумійте один одного. Якщо у вас якась суперечка, встаньте не місце “суперника” і подумайте, як у цій ситуації поступили саме ви.
- Посмішка — головна зброя. Всі проблеми зустрічайте з посмішкою, адже важливо не зациклюватись на поганому, а шукати вихід разом.
- Починайте знайомство вже зараз. Нас вчать, що вже в університеті потрібно знайомитись, і це правильно, бо коли ми станемо фахівцями, нам потрібна буде допомога одне одного.
- Об'єктивність. Об'єктивно оцінюйте можливості один одного.
- Не мовчіть. Якщо ви помітили помилку або вам щось не сподобалось, повідомте про це, але в позитивному напрямку.
Тому, як казав кіт Леопольд: “Нумо жити дружно!”
Батура Олександра, ПР-10, 1 курс