Що мені подобається в університеті культури? (розповідь першокурсника)

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Два місяці тому в моє життя увірвався Київський Університет Культури. Я всім серцем і душею полюбила його, а рідний ФЗГІЖ став другою домівкою. Та за що ж саме я так щиро закохалась в цей університет?

· Дружня атмосфера. Одним зі страхів, коли я закінчила школу, став страх не знайти друзів і залишитись самотньою на всі 4 роки. Проте все вийшло зовсім по-іншому. З першого дня навчання я відчула те, що ФЗГІЖ не просто факультет, а дружня родина. Я знайшла собі багато чудових друзів, які є неймовірно цікавими особистостями й справді надихають.
· Цікаві дисципліни. На відміну від багатьох інших навчальних закладів, у Київському Університеті Культури немає зайвих дисциплін. Усі предмети безпосередньо пов’язані з майбутньою професією і 100% знадобляться у житті.
· Круті викладачі. Університет культури може без перебільшення заявити, що в ньому викладають найкращі педагоги. Вони не просто гарно знають свій предмет і доступно пояснюють його студентам. Викладачі власним прикладом доводять, що цілком можливо добитися бажаної мети. Кожна пара є не тягарем, і це дуже важливо. Я справді з радістю прокидаюсь зранку і скоріше біжу на пару, бо мені неймовірно цікаво.
· Організованість. Навіть в умовах пандемії Київський Університет Культури чудово порається з поставленими задачами Всі пари проходять на платформі Zoom, а лекції можна перечитувати у додатку Moodle або на сайті університету. Насправді, я не відчуваю того, що зараз ми навчаємось дистанційно. Лекції проходять так само цікаво, я бачу своїх одногрупників через камери та на практичних заняттях так само захищаю проекти, які були задані. Єдине, чого мені справді не вистачає, так це крутих перерв, якими вони були під час очного навчання.
· Веселі перерви. Коли я вступила на ФЗГІЖ, то і подумати не могла, що буду так рада посидіти 20 хвилин в коридорі. На наших перервах завжди весело. Іноді хтось грає на гітарі й всім факультетом ми співаємо пісні. Інколи граємо в ігри, а ще бувають дні, коли ми влаштовуємо собі креативні фотосесії чи відеозйомки. Отже, перерви проходять справді дуже весело.
· Активність. Київський Університет Культури робить все задля веселого життя своїх студентів. У нас постійно проходять різноманітні майстеркласи, ігри, екскурсії, кіноперегляди, фотосесії та багато інших цікавих заходів. Ми ніколи не сидимо на одному місці та завжди якось розважаємось, навіть в умах дистанційного навчання.
Я неймовірно щаслива, що вибрала Київський Університет Культури й встигла навіть за такий короткий проміжок часу полюбити його так сильно.

Бондаренко Валерія ПР-20

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.