Як зробити, щоб грандіозні плани залишилися не тільки планами?

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує вам 4 легкі кроки на шляху від "думати" до "діяти". Дуже важливо вміти йти д своєї мети і не зволікати, том у вперед, ловть свої підказки:

Дійте маленькими кроками.

Не намагайтеся змінити себе одразу «одним махом». Домагайтеся невеличких перемог, але регулярно.

Додайте в поле зору стимулятори.

Нехай це будуть якісь речі, що вас мотивують. Вони поставлять вам потрібний контекст.

Не зволікайте.

Якщо ви рано прокинулися і полізли в комп'ютер, щоб вибрати музику для ранкової пробіжки, не роздумуйте довго. Замість фізичної активності, ви можете залипнути в фейсбуці на сорок хвилин, наприклад.

Знайдіть спосіб структурувати себе.

Придумайте, як змусити себе рано вставати. Запис на тренування у фітнес-клуб або обіцянка кататися вранці на велосипеді в парку допоможе лише перший час. Рано чи пізно ви знайдете причину для прогулу. Знайдіть заняття, яким ви не зможете знехтувати.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.