З днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку» від 11 листопада 1994 року. Нині до журналістів та працівники сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв'язку.

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики вітає всіх працівників медіа-сфери та бажає їм професійного зростання, цікавих маьтеріалів, захоплюючих подій та звичайно міцного здоров'я. Нехай усі ваші плагни та мрії здійсняються.

Бажаємо такого ж яскравого, веселого, захоплюючого, різноманітного, цікавого і барвистого життя, як пісні на радіо, як сюжети на телебаченні і як звуки ліній зв'язку. Успіхів у роботі і геніальних ідей, а також удачі, миру, радості, натхнення і згасає любов на життєвому шляху.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.