5 найпопулярніших відео TED Talks усіх часів, які варто подивитись

Мотивуючі, іронічні, пізнавальні, надихаючі, ще й короткі TED Talks люблять усі. Але деякі з них люблять більше ніж інші. Зібрали для вас виступи, які набрали найбільше переглядів за весь час існування конференцій TED. Усі відео — англійською, але можна увімкнути українські субтитри:

Як видатні лідери надихають діяти
Саймон Сінек розповідає про просту, але дієву модель надихаючого лідерства, прикладом якого є Мартін Лютер Кінг, брати Райт та корпорація Apple. Ця модель називається «золоте коло» і починається з єдиного питання — «Чому?».

Як говорити, щоб іншим хотілось слухати
Вам ніколи не здавалося, що ви говорите, а ніхто не слухає? Джуліан Трежер демонструє і радить до використання інструменти, здатні зробити вашу промову потужною — від практичних вокальних вправ до порад, як говорити з емпатією.

Чому ми робимо те, що робимо
Які «невидимі сили» мотивують нас до дій? Тоні Роббінс, один із найвідоміших коучів у світі, розповідає про наші внутрішні потреби і внутрішню мотивацію, а також про науку досягнень та важливість наших рішень.

Загадки мотивації
Кар’єрний аналітик Ден Пінк досліджує таємниці мотивації, починаючи з найголовнішої загадки, відомої вченим, але ще невідомої керівникам: традиційна ідея винагороди (зокрема фінансової) не така ефективна, як нам здається.

Як мова вашого тіла впливає на вашу особистість
Мова тіла відповідає не лише за те, як нас бачать інші, але й за те, як ми самі себе почуваємо. Соціальний психолог Емі Кадді стверджує, що пози впевненості (навіть коли ми такими не почуваємося) впливають на наше почуття впевненості в собі та збільшують шанси на успіх.

Розвивайтеся разом з Факультетом зв'язків з громадськістю та журналістики.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.