Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

6 найпотужніших уроків від автора книги «Думай і багатій» — Наполеона Гілла

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Саморозвиток - один з найважливіших напрямків у житті. Завжди дізнаватися щось нове, вдосконалювати здобуті навички та практикуватися. Чимало книжок присвячено тому, як правильно будувати своє майбутнє. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики підібрав для вас декілька цікавих думок з одного із бестселерів саморозвтку:

Уява — це сила
«Всі перерви, яких ви потребуєте в житті, перечікуйте разом зі своєю уявою. Уява є майстерністю вашого розуму, вона здатна перетворити енергію розуму в досягнення і багатство».

Критичний план
«Створіть певний план для виконання вашого бажання та відразу ж починайте йому слідувати, незалежно від того, чи готові ви чи ні».

Ніколи не дозволяйте невдачі зупиняти вас
«Едісон терпів невдачі 10000 разів, перш ніж удосконалив електричну лампу. Не зупиняйтеся, навіть якщо невдача трапляється неодноразово!».

Поразка — це знак, але не вирок
«Коли ви стикаєтеся з поразкою, прийміть це як сигнал, що ваші плани не діють, перебудуйте ці плани, і знову встановіть вітрила у напрямку до вашої заповітної мети».

Ви повинні мати мету
«Існує одна якість, якою необхідно володіти, заради перемоги — це визначеність в цілях, знання того, чого ви хочете досягти і пристрасне бажання володіти цим».

Використовуйте самонавіювання
«Ваша здатність використовувати принцип самонавіювання в значній мірі залежить від вашої здатності концентрувати увагу на даному бажанні, поки це бажання не
стане гарячою нав'язливою ідеєю».

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search