Поради абітурієнтам 2021 від першокурсників

Наші першокурсники вже пройшли декілька етапів та випробувань на дорозі до своєї мрії, тому ми пропонуємо їм ділитися з нашими абітурієнтами своїм досвідом, давати поради, акцентувати увагу чи застерігати.

1. Обирайте тільки ту професію, до якої лежить душа.

Згадайте, як неохоче ви встаєте до школи та відсиджуєтесь на уроках, з думкою: «Коли це все закінчиться?». Аби уникнути такого ж самого ще протягом чотирьох років студентського життя — вступайте на той факультет, який будете обожнювати.

На своєму життєвому шляху я не зіштовхнулась зі складністю вибору, адже ще з дитинства знала, ким я стану. Якщо у вас є з цим проблеми – спробуйте скористатися профорієнтаційними тестами!

1. Не слухайте нікого, окрім себе при виборі університету.

Вам говоритимуть різне, можливо відмовлятимуть і переконуватимуть у зворотному. Це ваше життя, це ваше майбутнє і тільки вам обирати, ким бути. Усі хто тільки міг мені неодноразово повторювали, що треба розглядати й інші альтернативи для вступу, більш перспективніші (на думку тих, хто це радив). Я вдячна собі, що нікого не послухала і зробила справді правильний вибір й вступила до КУК.

1. Поспілкуйтеся з людьми, які вже навчаються в університеті, куди ви плануєте вступати.

Це дасть змогу відповісти на ті запитання, які турбують. Таким чином, ви уникнете неприємних сюрпризів, позбудетесь почуття невідомості та станете трішки впевненішими в собі. Я сама скористалась цією порадою, запитала все, що цікавило і на пари йшла підготовлена та ознайомлена з абсолютно всім, чого не знала!

1. Дізнайтеся хоч щось про майбутніх викладачів та освітню програму.

Справді важливо знати: хто тебе вчитиме та як. Якщо це людина, яка дає матеріал зі звичайних книжок, випущених в СРСР – то навряд чи є сенс витрачати свій дорогоцінний час та гроші. Я була приємно вражена, коли познайомилася з нашими викладачами й побачила не просто висококваліфікованих педагогів – а справжніх професіоналів та талантів своєї справи!

1. Зверніть увагу на екстер'єр університету.

Навряд чи вам буде приємно навчатися в неохайних аудиторіях, ходити обшарпаними коридорами та мити руки в жахливому туалеті. Усі ми люди, та мені справді боляче дивитися на умови навчання студентів у певних університетах Києва.

Я захоплююсь нашими червоними доріжками та диванчиками, я обожнюю наш затишок та найпрекрасніші аудиторії.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.