Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

Фільми, які обов'язково треба подивитися піарнику

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Отримувати багато корисної та цікавої інформації можна не тільки з книжок чи яких ось уроків, курсів. Вчитися та насолоджуватися дозволяє нам світовий кінематограф, шо вміло синтезує корисне з приємним. Факультет зв'язків з громадськістю пропонує вам переглянути декілька фільмів з переліку, щоб поповнт свої знання у сфері піар та гарно провести вечір:

«Сімейка Джонсів» (2009)

Іронічна американська комедійна драма про популяцію американського способу життя. Сімейство Джонсів переїжджає в багате передмістя. Увагу нових сусідів відразу звернено на цю четвірку – найкращий одяг, новітня техніка, нові марки косметики та парфумерії. Ніхто не здогадується про те, що насправді Джонси – несправжня сім’я, а торгові агенти під прикриттям, які приїхали рекламувати не просто товари, а навіть спосіб життя. 

 

Екранізація однойменного роману Віктора Пелевіна, який вже став класиком сучасної російської літератури. Як і книга, фільм нагадує сон доволі незвичного креативщика, але разом з тим в цікавому розрізі відкриває світ реклами і PR. 

«Березневі іди» (2011)

Фільм «Березневі іди» присвячений політичному PR – від написання спічів для учасників передвиборної гонки до спроби зам’яти незручні сторони їх біографії. Режисером фільму виступив Джордж Клуні, і навіть отримав кілька номінацій на «Оскар» і «Золотий глобус» за свої старання. Також він зіграв у фільмі політика, якому герой Райана Гослінга і намагається влаштувати політичну кампанію за всіма пунктами.

 «Брудна кампанія за чесні вибори» (2012)

Комедія, про все той же політичний PR. «Брудна кампанія» об’єднала Уілла Феррела і Зака Галіфіанакісa в передвиборній гонці, яка набуває абсолютно неймовірних комічних поворотів, адже обидва політики вже відчувають солодкий присмак влади. 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search