10 мудрих порад про саморозвиток, які змусять вас замислитися

Мотивація надзвичайно важлива річ для досягнення поставлених цілей. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики завжди надихає студентів та намагається максимально зарядити їх бажанням та прагненням плідно працювати. Інколи достатньо навіть звичайних фраз, що змушують замислитися.

1.Набуті знання ще не гарантують того, що ви будете рости та розвиватись, головне – вміти їх застосовувати.
2. Гарна ідея без дій — нічого не варта.
3. Можливості потрібно не шукати, а створювати.
4. На 10% нашого життя впливають неконтрольовані обставини, а на решту 90% - те, як ми реагуємо на ці обставини.
5. Те, що ми не починаємо сьогодні, не може бути завершено завтра,
тому ніколи не потрібно відкладати.
6. Очікуючи на ідеальні умови для того, щоб здійснити свої плани, ви можете залишитися ні з чим.
7. Поки ви будете продовжувати робити те, що ви робите, ви будете отримувати те, що й отримували.
8. Не варто боятися змін. Частіш за все вони стаються саме тоді, коли вони необхідні.
9. Дисципліна потрібна для того, щоб з того, що ви хочете найбільше і того, що ви хочете прямо зараз, ви завжди обирали перше.
10. Чим важче шлях, тим більший успіх чекає в його кінці.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.