Унікальний ЧЕК-ЛИСТ до ЗНО від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики

Ми всі завжди переживаємо за наших любих абітурієнтів, тому Факультет зв’язків з громадськістю та журналістики піклується про вас й безкоштовно даруємо ЧЕК-ЛИСТ по ЗНО з Української мови та літератури 2021!

Абітурієнте, зараз у тебе є багато часу, щоб гарно підготуватися до іспитів, тому ми вирішили потурбуватися про твою підготовку до ЗНО
Умови занадто прості
-  Бути підписаним на сторінку @fzgij_knukim
-  Додати собі у сторіс цей пост та відмітити сторінку @fzgij_knukim
-  Відмітити двох однокласників або випускників 2021 року у коментарях

Протягом кількох днів наша креативна група надішле тобі ЧЕК-ЛИСТ із відеоуроками, підбірками завдань та тестів, теоретичними матеріалами, інфографіками та багато іншого в дірект.

Не втрачай можливість безкоштовно отримати цінні матеріали та якісну підготовку до головного іспиту твоїх 11-ти років навчання. Скоріше підписуйся на наш профіль в Інстаграмі та слідкуй за нашими подарунками любим підписникам. Використовуй будь-яку можливість отримати свої 200 балів на ЗНО.