Як готуватися до ЗНО?

У кінці навчального року 11-го класу всі учні обов'язково складають іспит для того, аби вступити у ВУЗ. Кожен рік це стресс як для випускників, так і для вчителів та вишів. Але повурте, нічого страшного немає. Не ви перші, не ви останні. Заспокойтеся та ловіть 5 порад від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики, що допоможуть вам підготуватися до ЗНО набагато краще:

Починайте готуватися заздалегідь

Уже зараз треба брати книг до рук, ходити на додаткові до репетиторів та уважно вчити матеріал на уроках. Вам може здаватися, що часу у вас чимало, але це все лише здається! Цього року вам потрібно вивчити мінімум 4 предмети для того, щоб скласти іспит і вступити до омріяного вишу. Багато змін щодо цьогорічного вступу потребують плідної праці та ретельної підготовки. До речі про нововведення 2021 ми вже писали в статті "ЗНО-2021: ДО ЯКИХ НОВОВВЕДЕНЬ ГОТУВАТИСЯ".

Визначтеся з форматом підготовки

Багато школярів вважають, що впораються з підготовкою до ЗНО самостійно. Зазвичай це вимагає більше часу і сил, ніж робота з учителем. Потрібно бути відповідальним, організованим і дисциплінованим, інакше результат буде невтішним. Альтернатива самостійних занять - уроки з репетитором або курси з підготовки до ЗНО. Перші більш дорогі, другі дають відмінний результат при відносно невеликих витратах. Ідеальний варіант - відвідувати курси і повторювати матеріал вдома. Також чимало цікавого матеріалу щодо підготовки до ЗНО чи систематизації вже здобутих знань ви можете знайти в нашому телеграм-каналі або в Інстаграмі. (ести, багато потрібної інформації, кейси та чек-листи)

Постійно вирішуйте тести

Це дуже важливо: систематизація своїх здобутих знань. Завдяки тестам ви зрозумієте яку тему засвоїли кращу, а яку ще треба повторити та закріпити знов. До речі, завдяки помилкам можно асоціативно запам'ятовувати матеріал. Також тести минулих років дуже часто повторюються, тому деякі питання можуть бути на екзамені.

Підпишіться на групи по підготовці до ЗНО

У спільнотах можна знайти фільми і відеоуроки з навчальним матеріалом і пізнавальними доповненнями. Більшість таких відео короткометражні та дозволяють легше запам'ятати інформацію. У групах періодично публікують і короткі тести: їх можна проходити онлайн. Правила, таблички, систематизований матеріал у вигляді міні-підказок - все це є в інтернеті.

Знайдіть «суперника»

Дуже дієвий спосіб: влаштувати такі собі "змагання". Просинається спортивна зацікавленість, азарт і бажання та мотивація ще більше працювати та вивчати, щоб на фініші перемогти. (але обирайте людину, яка дійсно підходить вам за рівнем знань, а ще краще - трішки вище вас, щоб вам було до чого зростати.)