Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

5 найкращих додатків для саморозвитку

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зараз у нашому світі розвинутих технологій є дуже багато переваг, які ще десяток років назад не були відомі та доступні. Один із таких - наявність різноманітних додатків на смартфони. Якщо правильно та грамотно завантажувати ці "переваги" та знати як і для чого ти ними користуєшся, то життя стане ще яскравішим, а буденні проблеми будуть вирішуватися без твого надмірного втручання. Факультет зв'язків з громадськістю завжди крокує в одну ногу із часом, тому пропонуємо тобі подивитися ТОП-5 корисних додатків:

OmniFocus — найкращий органайзер для GTD під Mac. Вся сила методології GTD в системі збору, сортування, перегляду, контролю і прийняття рішень. GTD-аплікація в мінімальному варіанті повинна забезпечувати можливість усіх цих процесів. В ідеалі — всі ці процеси повинні, завдяки аплікації, відбуватися просто і швидко.

Habit List — це додаток для iPhone, в якому міститься все, що потрібно для створення хороших і викорінення поганих звичок. Вона допомагає залишатися сфокусованим, не зриватися і бачити детальну статистику своїх дій. Головний екран — це перелік всіх звичок: хороших і поганих.

Headspace — це сучасна інтерактивна система навчання медитації. Її створив популяризатор медитації на Заході Енді Паддікомб. Річ у тім, що багато хто намагається навчитися медитації по книгах чи відео. І зазнає невдачі. Але Headspace змінює уявлення про медитації. Одна вправа — 30 хвилин, і ви знову готові працювати й творити.

Streaks — це програма, яка допомагає набувати корисні звички. Streaks під'єднується до Apple Health і стежить за кількістю пройдених кроків, а також іншою інформацією. Після підключення дані будуть вноситися автоматично. Якщо ви цього не зробите, але все одно захочете спостерігати, наприклад, за пройденими кроками, їх доведеться вносити вручну.

Forest — це аплікація для iOS, Android і Windows Phone. В ній ви повинні садити нове дерево кожного разу, коли беретеся за роботу. Якщо вас відверне від роботи і ви відкриєте на смартфоні будь-який додаток, дерево загине. Якщо ж допрацюєте вказаний відрізок часу до кінця, дерево буде посаджено у вашому лісі. Задум дуже крутий і дійсно працює.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search