Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Як ефективно обробляти інформацію з прочитаних книг?

Дистанційне навчання триває, а сесія все ближче та ближче. Як виділяти основне, а не забруднювати думки непотрібною інформацією? Факультет піар та журналістики допоможе вам розібратися та систематизувати й правильно обробити отриманий з книжок матеріал.

1.Під час читання озбройтеся ручкою і маркером, щоб виписувати важливі думки або підкреслювати їх прямо в книзі. Але не перестарайтеся (особливо це просто, якщо ви читаєте електронні екземпляри) — не потрібно виділяти все підряд просто тому, що це цікаво і нескладно. Обмежуйте себе тільки моментами «Ага!».

2. Якщо ви читаєте щось таке, що дуже важливо запам'ятати, робіть скріншоти потрібної інформації та створіть окрему папку з ними. Дочитавши книжку, поверніться на відмічені таким чином сторінки і перегляньте свої позначки на них.

3.Запишіть короткий зміст книги своїми словами або виділіть основну ідею автора, якщо це можливо. Випишіть цитати, які найбільше вам імпонують.

4. Після читання певної кількості сторінок, перекажіть своїми словами, що ви запам'ятали.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.