Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Презентація IPhone 12. Новини у світі PR

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Компанія Apple представила лінійку нових айфонів, які підтримують стандарт мобільного інтернету п'ятого покоління (5G). Але ми розберемо не нові функції та переваги гаджету, а церемонію презентації.

Презентація зроблена сучасно, послідовно та цікаво. Вже з перших хвилин вона інтригує. Ми бачимо різноманітні пейзажі, які раніше можно було зняти лише завдяки професійній камері. Згодом можна зрозуміти та переконатися в тому, що все це демонструє можливості камери нової моделі гаджету та показує те, що для професійної зйомки вже не потрібна велика та масивна камера. Все це доступно тепер на камеру звичайного телефону.

Далі з'являється Стів Джобс (американський підприємець і винахідник, власник компанії Apple) та починається основна частина презентації. Надзвичайно цікаво, яскраво та в онлайн-форматі цей захід викликав чимало емоцій, а подача оновлених та покращених гаджетів 100-відсотково вразила кожного.

Сподіваємося, що ви були свідками цієї щорічної події, а якщо ні, то пропонуємо вам ОБОВ'ЗКОВО подивитися. Адже піарники повинні бути вкурсі всіх нових подій, аналізувати масштабні заходи та оцінювати піар-компанії. Ви зможете взяти щось собі на замітку або помітити якісь недоліки. 

Факультет зв'язків з громадськістюта журналістики завжди крокує в одну ногу із часом і трендами, не відставайте.\

 

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search