10 цікавих фактів про рекламу

Реклама вже давно стала не просто способом просування товарів та послуг, а певним мистецтвом. Сучасний світ не уявляє свого існування без неї, адже вона є одним із головних факторів впливу на споживача. Тому пропонуємо вам прочитати певні факти з історії реклами та деякі секрети:

1. Більшість дослідників стверджують, що реклама є найпотужнішою художньою формою на Землі.
  2. Першою рекламою в письмовому вигляді вважають єгипетський папірус, що зберігається в Лондоні.
  3. Перший рекламний білборд був створений в Америці, в 1900 році. Саме тоді американці вирішили розміщувати білборди вздовж автомагістралей і центральних вулиць.
  4. Найдорожча у світі реклама була створена відомою компанією Chanel і обійшлася у 33 млн доларів.
  5. Реклама дитячих товарів розрахована на певний “фактор ниття”. Вона надихає дітей та їх батьків на купівлю певних товарів, які нібито будуть робити їх крутіше та популярніше серед однолітків.
  6. Середньостатистична людина у віці 65 років встигає переглянути понад 2 мільйони рекламних роликів.
  7. Американські фармацевтичні компанії витрачають на рекламу у 2 рази більше, ніж на дослідження.
  8. Над зовнішнім виглядом їжі в кадрі працюють фуд-стилісти.
  9. Японці винайшли гаджет, що вимикає телевізор на початку рекламного блоку і вмикає його по завершенню.
  10. Щоб кубики льоду під час зйомки не танули, їх роблять з акрилу. Для бульбашок в напої додають мийні засоби й обов’язково розбавляють їх водою, для кращого проходження світла.

І це тільки вершина айсбергу. Ще більше цікавого та неочікуваного можно дізнатися з різних дисциплін на Факультеті зв'язків з громадськістю та журналістики. Чекаємо вас, реєструйтеся за посиланням: "Абітурієнт 2021"

Слічна Анастасія ПР-30