​​6 секретів продуктивності генерального директора Apple — Тіма Кука

Apple — одна з найуспішніших компаній у світі. Звичайно, фундамент цього успіху заклав вже легендарний Стів Джобс, але не варто ігнорувати заслуги нинішнього генерального директора технологічного гіганту — Тіма Кука. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики хоче поділитися секретами продуктивності одного з найвпливовіших людей у світі:

1. Ранній підйом
Керівник Apple прокидається о 4 ранку. Він снідає, а потім відповідає на електронні листи.

2. Тренування
Тренування Тіма Кука починається о 5 ранку і триває близько години. Він запевняє, що спорт корисний не тільки для тіла, але і для свіжості розуму.

3. 8 000 кроків до обіду
Генеральний директор Apple досить багато ходить пішки. До 12 години дня він встигає зробити близько 8 тисяч кроків.

4. Корисний сніданок.
Улюблений сніданок Кука складається з омлету, несолодких злакових пластівців і мигдалевого молока. До речі, він ніколи не пропускає ранковий прийом їжі.

5. Багато сну
Тім лягає спати о 21. Він впевнений, що продуктивність людини залежить від кількості сну.

6. Активний відпочинок
Кук працює по 12-13 годин на день, але вихідні він повністю присвячує активному відпочинку. Глава Apple багато катається на велосипеді, бігає, ходить в гірські походи або ж просто гуляє по місту.

Тому правильно визначайте свої пріорітети та розподіляйте час. Для фахівця зв'язків з громадськості чи журналістів - це дуже важливо.

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики бажає вам продуктивного тиждня.