ЗНО-2021: до яких нововведень готуватися

У цьому навчальному році ЗНО 2021 буде відрізнятися за декількома критеріями складання. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики інформує вас про актальні новини, тому читайте уважніше:

Кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання може пройти тести не більше як з п’яти навчальних предметів. Для всіх здобувачів повної загальної середньої освіти обов’язковими до проходження є чотири предмети, які зараховуються як результат державної підсумкової атестації:

- українська мова або української мова і література;

- математика;

- історія України або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;

- один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2021 році з переліку предметів із яких проводитиметься ЗНО, виокремлюють «українську мову» і «українську мову та літературу». Згідно із нововведенням учасники зовнішнього незалежного оцінювання можуть обрати самостійно, яку роботу проходитимуть.

Сертифікаційна робота з української мови буде складатися із 39-ти завдань закритих форм та одним завданням на надання розгорнутої письмової відповіді. Даний тест формується із завдань лише з української мови. Тоді ж як тест з української мови та літератури містить завдання з обох навчальних дисциплін, а саме 24 завдання з української літератури та 39 – з української мови закритих форм, а також 4 завдання з української мови відкритих форм з наданням письмової відповіді.

Нагадуємо, що для вступу до Київського університету культури та мистецтв минулого року треба були наступні предмети:

Українська мова та література, Історія України, (англійська мова або математика);

Які предмети треба здавати цього року буде відомо пізніше, тому уважно слідкуйте за новинами, щдоб нічого не пропустити.