Я – «Акула PR»

На Кафедрі PR та журналістики відбулася посвята у професію найкреативніших, найталановитіших та найамбіційніших студентів-піарників.

Всі ми знаємо, що ця професія вимагає досить багато творчості, тому і сама урочистість пройшла досить незвичайно та цікаво. Не було звичайних нудних промов та застарілих клятв. Натомість, наші студенти мали змогу проявити максимум своєї креативності та творчої уяви перед всією аудиторією, зробивши свій перший впевнений крок у професію.

Перед початком посвяти кожен студент при вході отримав папірець з цифрою, яка вказувала на номер їх майбутньої команди - це ще один чудовий спосіб для першокурсників познайомитися поближче. Найголовнішою метою кожної з команд було проявити всі найважливіші та найнеобхідніші риси для піарника, які наші студенти самі й визначили. На їх думку – це: креативність, творчість, амбіційність, впевненість та рішучість. Тому перед ними стояло завдання представити свою команду за допомогою «рожевого PR», де б ми і поєднали всі ці характеристики. Не було жодних рамок щодо формату номеру, адже все що вимагалося від студентів - це лише проявити максимум своєї уяви та фантазії.

Найцікавішим був, звичайно ж, етап підготовки. Для цього першокурсники отримали півгодини, щоб все обговорити, домовитися між собою та втілити всі свої ідеї та бажання в життя. Слід сказати, що кожна команда була досить цікавою та по-своєму креативною. Їм вдалося за досить малий проміжок часу представити себе та запам'ятатися глядачам.

У кінці відбулося голосування, де кожний студент мав змогу висловити свою думку та проголосувати за тих, хто найбільше сподобався. Переможницею стала команда «Десяточка», яка, на думку інших, була найкращою цього разу.
Але ніхто не залишився ображеним через невелику поразку, адже кожний студент урочисто отримав сертифікат, який зазначав, що він гідний гордого звання - «Акули PR».

Тож вітаємо наших першокурсників, які теж вступили у ряди піарників та гордо носитимуть це звання протягом всіх років навчання в університеті та поза його межами!

Орішко Марина
ПР-28, 1 курс

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.