Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

6 способів саморозвитку, на які потрібно виділяти лише 15 хвилин на день

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вас немає часу займатися своїм розвитком? Знайдіть всього 15 хвилин в день і скористайтеся нашими порадами. Погодьтеся, 15 хвилин на день — це крапля в морі. Розумно використаний час неодмінно допоможе вашому розвитку, розширить можливості, знання і навички. Отже, що можна зробити для саморозвитку, якщо у вас є всього 15 хвилин? Ось 6 перевірених способів:

1. Слухайте подкасти
Це короткі аудіо або відео записи в інтернеті. Подкасти можуть бути на різну тематику: бізнес, медитація, здорове харчування, спорт, організація часу, вивчення іноземної мови. Ви можете слухати їх, наприклад, коли вигулюєте собаку їдете в транспорті або їдете на чи з роботи.

2. Переглядайте навчальні відео на Youtube
На Youtube ви можете знайти все: як спекти пиріг, зав'язати краватку або зробити книжкову шафу самостійно. Також можете дивитися наукові фільми — про історію, фізику та хімію. Чверть години цілком достатньо, щоб прогялнути відео.

3. Слідкуйте за новинами у вашій сфері діяльності
Незалежно від того, хто ви за фахом і де працюєте, важливо бути в курсі останніх подій в своїй галузі. Підпишіться на теми, що вас цікавлять, наприклад у Reddit і виділяйте 15 хвилин на день, щоб читати відповідний тред.

4. Знайдіть онлайн курс, який розширить ваші знання в обраній сфері і щодня проходьте одне заняття
В інтернеті є цілий ряд безкоштовних курсів з різних тем. Ви можете дізнатися про підприємництво, мови, управління фінансами, маркетинг або математику. Навіть якщо чверть години недостатньо для всього уроку, можна його розділити або виконати вправи, що додаються до курсу.

5. Вдосконалюйте навички, які потрібні для вашого саморозвитку
Розвиток — це не тільки навчання новому, а й поліпшення того, що ви вже знаєте і вмієте. За 15 хвилин ви можете, наприклад, зробити фізичні вправи, зайнятися живописом чи музикою. У кожного є багато навичок, які варто поліпшити.

6. Думайте про майбутнє, будуйте позитивні плани
Важко розвиватися, якщо ви не знаєте, в якому напрямку це робити. Тому планування майбутнього є дуже важливим. Якщо у вас є 15 хвилин, візьміть аркуш паперу і напишіть п'ять цілей на наступний місяць, рік, 5 років. Просто подумайте про те, що ви хотіли б зробити, досягти і опишіть те, що наблизить вас до мети.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search