Зустріч із Міхеілем Саакашвілі

Грузинський та український політик. Президент Грузії (з 25 січня 2004 до 25 листопада 2007 і з 20 січня 2008 по 17 листопада 2013 року), голова партії Єдиний Національний Рух, один з лідерів «Революції троянд».

З 7 травня 2020 року — Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України.

На факультеті піар та журналістики відбулася зустріч із політичним діячем. Вона відбулася в максимально довільній формі, але звичайно всі студенти зберігали субординацію та вел себе як справжні професіонали. Саакашвілі поділився своїм досвідом, розказав багато цікавого матеріалу. Першокурсник поглибилися в політичну журналістику, дізналися цікаві факти та історії з особистого життя Міхеіла, а найголовніше - почули чимало кориснх порад щодо майбутньої професії.

Однією з найбільших переваг зіркових майстер-класів та подібних зустрічей є абсолютна доступність у спілкуванні з гостем. Юні піарники та журналісти вільно задавали нагальні питання, що їх цікавили та вступали в діалог чи дискусію.

Зустріч пройшла на одному подиху, першокурсники ділилися своїми враженнями в соц. мережах ще довгий період, адже вони мал вже першу змогу - відчути себе журналістами-кориспондентами на імпровізованій (хоча максимально реальній) пресс-конференції із політичним діячем.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.