Офіційно студенти! вітаємо!

Нарешті ми можемо привітати наших першокурсників із отриманням "посвідчення" в студенти.

Кожен отримав власний документ, який підтверджує новоспечений статус - СТУДЕНТ!

Наші куратор вирішили по-креативити та влаштували справжню церемонію нагородження. Дружня атмосфера, як і на кожному заході, наповнила собою всю аудиторію. Звичайно важко недооцінити всі ті емоції, що відчували першокурсники, коли отримували студентські посвідчення, адже це перший їх документ вже в дорослому та самостійному житті.

Вітаємо!

Бажаємо успіхів у навчанні, старанності, наполегливості та відповідальності! Ставьте нові цілі та досягайте їх. Ніколи не зупиняйтеся та будуйте своє світле майбутнє, а ми, в свою чергу, будемо завжди підтримувати вас та всіляко допомагати. Пам'ятайте, що ви вже на дорозі дорослого життя, тож кожна ваша дія повинна бути обдуманою та структурованою. Тепер ви - творці своєї долі.

І пам'ятайте: "Для того, щоб досягти успіху, треба мати завищенні амбіції",- Михайло Поплавський.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.