Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Всесвітній день моря. Цікаві факти

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Море... Воно загадкове, магічне, чарівне. Так прекрасно проводити там свій час вне залежності від пори року. Влітку ловити сонячні промені та  бавитися в теплій морській воді, восени сидіти на березі в теплій ковдрі та пити гарячий чай чи каву, читати улюблену книгу та дивитися на безкрайні горизонти. Взимку насолоджуватися свіжим повітрям та милуватися візерункам на замерзлій воді. Весною бігати берегом, мочити ноги та мріяти вже про скоріше потепління.

Сьогодні, 24 вересня, Всесвітній день моря (World Maritime Day). Свято входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються під егідою Організації Об'єднаних Націй у штаб-квартирі IMO та в усьому світі.

Ось і прибило течією днів швидкоплинних до берега Всесвітній день моря. Сьогодні море особливо синє, вщухли хвилі і сонце підкреслює всю красу його бездонних пристроїв. Нехай у вашому житті все йде за течією, щастя з берегів сімейного життя не виходить, в серце бушує любовний шторм, а в душі буде повний штиль.

З Всесвітнім днем моря Вас!

Нехай хвилі життя кружляють вальс,

Нехай усміхнеться Вам удача,

А всі негаразди море ховає!

Цікаві факти про море

 • Найбільше море в світі – Філіппінське (5 мільйонів 726 тисяч квадратних кілометрів). Воно розташоване в західній частині Тихого океану між островами Тайвань, Японськими і Філіппінськими.

 • Мертве море настільки солоне, що в ньому неможливо потонути. З цієї ж причини в ньому немає риб і рослин, – тільки бактерії.

 • 86% живих організмів не відкрито через те, що вони живуть занадто глибоко під водою. А на середньовічних картах монстри позначали ще невивчені території.

 • Точної відповіді на питання, скільки морів на Землі, немає. Найбільш поширена версія, що морів 81. Справа в тому, що вчені по-різному тлумачать саме поняття "море".

 • Найбільше морів знаходиться в Атлантичному океані – 32.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

 • Лисинюк Марина Віталіївна
  (098) 341 49 30
 • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
  (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search