Кіноперегляд на Факультеті піар та журналістики

22 вересня на Факультеті зв'язків з громадськістю та журналістики відбувся кіноперегляд. Звичайно всі карантинні міри були збережені та застосовані: наявність масок, дистанція та мінімум людей в кожній аудиторії, адже в першу чергу ми піклуємося про здоров'я наших студентів.

Першокурсників поділили на 4 аудиторії та кожному виділили власне місце для перегляду. Велика кількість смаколків, дружня атмосфера та безмежна кількість посмішок на обличчях глядачів. Для перегляду був представлений фільм «Ты квач!»

Кіно розповідає про групу друзів, які протягом 30 років кожного травня грають в квача. Четверо з компанії по черзі водять, а ось Джеррі (Джеремі Реннер) ще жодного разу не вдалося зловити, тому що йому завжди вдається втекти від погоні і розгадати хитрі плани своїх товаришів. Ось і вся фабула фільму, яка служить виправданням для великої кількості приколів різного ступеня кумедності.

Безперечно фільм викликав бурю приємних емоцій та позитиву. Після основної частини ніхто не хотів розходитися, адже атмосфера була максимально комфортна. Тоді почала грати музика, танці, фотографії, відео, сторіси і все це розлетілося по соціальних мережах. Кожен запам'ятав чимало цікавих моментів з тієї "вечірки". Ми завжди раді бачити щастя на обличчях наших студентів. Вже з нетерпінням чекаємо новх зустрічей.