Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ СТУДЕНТОМ ЗА 10 КРОК

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Кожен визначає успіх по-своєму: для одних – це певні досягнення, для інших – визнання, хтось вважає за успіх не кінцеву мету, а рух до неї, коли сам шлях приносить задоволення та дарує відчуття успіху. Останні цінують процес більше, ніж нагороду. Але очевидно: аби досягти успіху, потрібно  щось робити. За дослідженнями, розвитку студента найкраще сприяють постійна робота над собою та слідування за своєю мрією.

Ось 10 порад для того, аби стати успішним студентом:

  1. Подумайте, що ви вже робите для успіху? Перший і головний крок – усвідомлення свого стану – допоможе розробити план дій та визначитись із цілями, яких треба досягти. Маленька хитрість – довіртесь заздрості, вона зможе показати чого саме не вистачає.
  2. Складіть план. Спланований день заощаджує ваш час. Але створюйте списки не тільки необхідних дій, а й важливої інформації. Наприклад, занотуйте свої досягнення, які не тільки стануть у пригоді під час написання резюме, а й будуть мотивувати вас надалі.
  3. Не зациклюйтесь на поразках. Тіма Сайкс – відомий біржовий маклер – десятки разів зазнавав провалу. Коли його запитували, як йому все-таки вдалося досягти успіху, він відповідав: «А що ще мені було робити? Я продовжував йти вперед!».
  4. Зробіть навчання звичкою. Для цього достатньо 21 день поспіль приділяти навчанню, і вже на 22 це стане звичайною справою. Крім того, якщо вам не вистачає часу, живіть за правилом 20 хвилин: приділяйте цю кількість часу будь-якій справі щодня.
  5. Просіть допомоги. Для великої справи або завдання залучайте друзів, одногрупників. Це допоможе краще впоратись та зекономить ваші сили та час.
  6. Не нехтуйте сном. Краще гарно поспати, ніж присвятити ніч навчанню, адже саме під час сну інформація з короткострокової пам’яті переходить у довгострокову. Крім того, для цього слід обмежити час перебування у соцмережах, що крадуть час.
  7. Визначтесь з головною метою. Їй потрібно буде приділяючи щонайменше годину кожного дня. Візьміть свою мрію і втілюйте її у реальності!
  8. Щодня робіть щось нове. Головна мета – це добре, однак різносторонній розвиток не менш важливий. Вчитися стане цікавіше, якщо ви почнете вивчати щось не менш корисне поза програмою.
  9. Дивіться ширше. Навчання проходить не лише в стінах рідного університету. Наприклад, студенти Могилянки можуть брати участь у програмах академічної мобільності, таких як Erasmus+Ка107, Study Tours to Poland та інших. Це обмін культурними цінностями та спілкуваннями з новими людьми.
  10. Знайдіть базу для розвитку. Іноді людині потрібен орієнтир, наставник або середовище, де можна себе реалізувати. У ЧНУ ім. Петра Могили є багато напрямків, за якими студенти можуть розвиватись: навчання, спорт, наука тощо. Університет є гарною платформою для досягнення успіху.
bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search