КУК, КНУКіМ і ми так само, вболіваєм за «Динамо»

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

23 вересня для нас, студентів Київського національного університету культури і мистецтв, запам’ятається надовго. Адже саме в цей день ми змогли відчути всю ту атмосферу, весь драйв, який звикли бачити на екрані телевізора.

Завдяки нашим кураторам та фан-клубу «Динамо», нам випала змога повболівати за улюблену команду в матчі «Динамо» - «Десна», що проходив на стадіоні, який приймав фінал Євро-2012 та фінал Ліги Чемпіонів-2018, найбільшому стадіоні України - НСК «Олімпійський».

З перших хвилин перебування на стадіоні ми відчули прилив неймовірного адреналіну та щастя, що були супроводжували нас протягом всієї гри. До нас неодноразово підходили тележурналісти, яким було цікаво взяти у нас інтерв'ю, а наші студенти з захопленням відповідали на поставлені питання. Всі були неймовірно задоволені.

Вважаю за необхідне додати, що кожен із нас добре знав, що у команди була складана ситуація. Гравці «Динамо» протягом 6 останніх матчів не знали смаку перемог. Тому ми розуміли, що зобов'язані стати так званим "дванадцятим гравцем" для команди, щоб допомогти досягти їм омріяного результату. І це сталось! "Динамо" перемогло свого суперника з рахунком 4-0. Ця перемога стала надзвичайним поштовхом для команди аби в майбутньому досягати ще більших та величніших перемог!

День був насиченим та цікавим. Ми віримо, що це був не останній матч, на якому ми побували і знаємо, що на нас ще чекає багато класних зустрічей та пригод.

Кучмик Владислав
PR-28, 1 курс

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.