Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Кураторська година

16 та 17 вересня відбулися кураторські години на Факультеті зв'язків з громадськістю та журналістики, проте всеи було зовсім не так, як ви собі уявляєте!

Як корабель назвеш, так він і попливе! Наш факультет - це велика родина, що з кожним днем, з кожною парою стає все міцніше.  Тому вже з першої спільної прогулянки наші новоспечені студенти створили дружню атмосферу не тільки між собой, а й з кураторами. Яскраві моменти зустрічі назавжди залишаться в пам'яті кожного: перші спільні фото, перші посмішки, перші симпатії, щирі погляди.

Кожна група провела цей час по-різному, але однаково незабутньо та весело. Труханів острів, Ботанічний сад, Київська фортеця - одні з наймиловидніших та прекрасніших місць Києва. Пісні під гітару, інтерактивні ігри, щирі розмови...

Завдяки таким душевним вечорам першокурсники розуміють, що куратор - це не просто людина, яка допоможе тобі в питаннях, пов'язаних з навчанням, але й в особистих. Немає проблем, які неможливо вирішити, вихід є завжди і наші наставники завжди готові вислухати, підтримати та допомогти.

Ну і звичайно, куди ж без смачної піцци?

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.