​​5 мікрозвичок, які повністю змінять ваше життя

Сьогодні поговоримо про те, як маленькі повсякденні дії призводять до великого успіху. Ось п‘ять мікрозвичок, які можна ввести у своє життя вже сьогодні:

Змушуйте себе виконувати завдання, навіть коли вам цього не хочеться
Кожного дня обирайте невелику задачу, яку ви не хочете робити, і виконуйте її. Це може бути що завгодно — від миття посуду до застилання ліжка, від пробіжки до приготування вечері. Робіть це протягом декількох днів, і ви зрозумієте, що проблема не в задачах. Проблема — у звичці відкладати справи на потім.Витративши кілька днів на виконання дрібних справ, переходьте до більших.

Готуйтеся до завтрашнього дня напередодні ввечері
Оберіть одяг на завтра і зберіть сумку. Напишіть список справ і перевірте календар, щоб згадати, чи заплановані якісь зустрічі або дзвінки. Зробіть усе можливе, щоб полегшити завтрашній день. Якщо у вас є план — ви все зробите швидше.

Використовуйте таймер для задач
Техніка Pomodoro — один з найвідоміших способів збільшити продуктивність. Вона стала такою знаменитою, бо дійсно працює. Це фактично найкорисніша мікрозвичка з цього списку. Детальніше про цю техніку ми писали раніше.

Записуйте кожну ідею
«Все в порядку, я запам’ятаю це» — найбільша брехня, яку ми собі говоримо. З усіх речей, які ви дізнаєтеся за день, більша частина — безслідно зникне у вашій пам‘яті. Заведіть звичку записувати все підряд, навіть ті дурниці, які здаються несуттєвими.

Проводьте день без соціальних мереж
Спробуйте провести день без соцмереж або взагалі не підключайтеся до Wi-Fi чи LTE. Як тільки ви зрозумієте, що нічого не втрачаєте, перебуваючи в автономному режимі весь день, то свідомо вирішите проводити менше часу в інтернеті.