Довгоочікувана зустріч першокурсників!

14 вересня на Факультеті зв‘язків з громадськістю і журналістики відбулись урочисті збори першокурсників.

Вітали майбутніх піарників і журналістів декан факультету Ігор Парфенюк, його заступники Марина Лисинюк, Вадим Осаула та Вікторія Галудзіна-Горобець.

Ігор Миколайович ознайомив першокурсників із системою навчання в університетів. Розповів про студентське життя, кураторські години.

Своїми думками про навчання поділився студент групи «Ж-20» Ярослав Шабала: «Позитивні, комунікабельні та дружелюбні люди будуть вести нас дорогою до успіху - наші куратори.
Був приємно здивований побачити молодих, амбіційних студентів, від яких відчувається неймовірний талант, розкрити який допоможе саме наш університет.
Панує творча атмосфера на нашому факультеті, яка буде надавати сили та натхнення протягом всього навчання.
Бажаю успіху всім студентам факультету "PR і журналістика".
Ви готові? Тоді let's go до своєї мети».

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні, класних емоцій і веселого студентського життя, незважаючи ні на що!

Будьте лідерами й переможцями!

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.