ЩО брати із собою в гуртожиток?

Ти не знаєш, що потрібно брати з собою у гуртожиток? Тоді хутчіш бери ручку чи телефон і записуй перелік речей, які знадобляться тобі для комфортного проживання на новому місці й звичайно, не забудь гарний настрій та посмішку!!!

Посуд

Кружка, тарілка, ложки чайна та столова, виделка. Не забудь взяти маленький кухонний ніж і відкривачку. Каструля і сковорідка, також дошка для різання і ополоник. Звичайно, цей перелік є основним, але якщо ти бажаєш влаштувати в гуртожитку шоу "МастерШеф" то знадобиться посуду по-більше.

Одяг

Обов’язково візміть кімнатне взуття та в’єтнамки для душу.

Постільна білизна, якщо ти не плануєш часто повертатися додому, то приготуй кілька комплектів. Подушку краще мати свою, навіть якщо їх видають в гуртожитку, найкраще гіпоалергенну. Маленький рушник для обличчя та рук і окремий для душу. Ну і звичайно, ми не будемо перераховувати всі ті сукні, костюми 100 пар взуття, що і так з собою візмуть дівчата.

Побутова хімія

Засоби для миття посуду, ганчірки, губки, туалетне мило, шампунь, зубна паста і щітка та інші засоби гігієни. Раджу придбати пластикову мильницю і футляр для зубної щітки, так буде гігієнічно. Пральний порошок для пральної машинки, якщо ви плануєте жити в гуртожитку довгий час, не повертаючись додому. Сміттєві пакети.

Продукти

З продуктів харчування на перший час будуть потрібні ті, з якими найменше мороки та які не дуже швидко псуються. Сіль і цукор, чай або кава обов'язкові.

Аптечка студента

З медикаментів найнеобхідніші:
"Аспірин" або ацетилсаліцилова кислота - препарати, що мають жарознижувальну, протизапальну дію; "Цитрамон" - від головного болю; активоване вугілля; знеболювальне типу "Нурофен", "Темпалгін" і т.д.; бактерицидний лейкопластир, зеленка, йод, перекис водню, бинт, тощо.

Електроприлади

Холодильник потрібна річ, якщо в кімнаті немає, то можна домовитися з сусідами по кімнаті про покупку старого холодильника, можливо у когось вдома чи кімнатах по сусідству не використовується старий, але робочий.

Вам може знадобитися електрочайник та праска.У список потрібно включити голку з білими і чорними нитками. Звичайно, речей вийшло не мало, але вони всі необхідні. Можна привозити їх у кілька приїздів.

Бажаємо вам успіхів!