Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

Що почитати: 5 найважливіших книг для саморозвитку

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Про користь читання ми вже неодноразово писали. Але як не розгубитися серед полиць книжкової крамниці і обрати саме ті книги, які дійсно позитивно вплинуть на життя і додадуть в нього трішечки гармонії, впорядкованості та натхнення? Для цього ми підготували список мотивуючих бестселерів. Читайте, зберігайте та розвивайтесь:

📖 Сет Годін: Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?
Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу.

📖 Робін Шарма: Монах, який продав свій «Феррарі» 
Завдяки цій книзі — ви дізнаєтеся, як навчитися жити сьогоденням, яке значення для побудови взаємовідносин має довіра, пізнаєте переваги позитивного мислення, розвинете прагнення жити, спираючись на власне покликання. А найголовніше — ви зрозумієте, чому найпростіші філософські постулати водночас є найвайжливішими.

📖 Джон Вон Ейкен: Можливо все 
У своїй книзі «Можливо все!» Джон Вон Ейкен розповідає про персональний розвиток в умовах кризи. У книзі він постарався відповісти на ті питання, які задавали йому люди з різних країн в період кризи. У своїй книзі Джон Вон Ейкен пропонує список з 8 найбільш актуальних рішень під час кризи, що більш ніж актуально сьогодні.

📖 Брайан Трейсі: Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час 
У книзі представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань ефективного розподілу часу. Вона розповідає про те, як добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.

📖 Пітер Друкер: Як управляти собою 
У книзі розглянуто низку важливих питань, що стосуються вміння чути себе й організовувати свою роботу. Які ваші сильні сторони? Як ви працюєте і взаємодієте з людьми? Чи є у вас плани на другу половину життя, завдяки яким можна подолати кризу середнього віку? Які ваші цінності та який внесок у суспільне життя ви робите? Відповіді на ці та інші запитання допоможуть вам навчитися управляти собою, щоб ефективніше працювати й досягати бажаних результатів.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search