Компанія «АТБ-Маркет» запустила технологію Scan&Go за допомогою мобільного додатка «Скануй Купуй»

Мобільний додаток «Скануй Купуй» дозволяє покупцеві магазинів мережі «АТБ» не стояти у черзі до каси, а самостійно зробити покупку: вибрати товар, додати його в кошик мобільного додатка, відсканувавши штрих-код товару. Далі сплатити обраний товар картою в додатку і показати консультанту на виході інформацію про обрані товари та їх оплату.

«Стратегія нашого розвитку заснована на інтересах і потребах нашого клієнта, якого в «АТБ» прийнято вважати партнером по бізнесу. Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш, ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, зручність, гарантована якість та доступна ціна. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних рішень, створенню додаткових клієнтських сервісів. Реалізація технології  Scan&Go не тільки суттєво економить час нашого клієнта, а й мінімізує можливі ризики в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в країні».

Як працює «Скануй Купуй»?

При вході до магазину додаток запропонує включити Bluetooth і GPS. Покупець сканує штрих-код товару, переходить до кошику та обирає карту, якою він хоче оплатити покупки. При купівлі алкоголю консультант магазину повинен підтвердити вік покупця.

Після оплати покупець показує QR у своєму смартфоні консультанту. При бажанні просить консультанта видати йому паперовий чек. Також у додатку доступна історія покупок із зазначенням дат і сум.

Найближчим часом компанія планує масштабувати її і на магазини інших регіонів.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 04 вересня 2020 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1150 магазинів у 24 областях 298 населених пунктыв України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.