Мотивуючі цитати визначних осіб

Ми зібрали для вас мотивуючі цитати від найвідоміших спортсменів, політиків, філософів, науковців та письменників, які надихатимуть вас на щоденні звершення.

1. “Що розум людини може осягнути і в що він може повірити, те він здатний досягти”, – Наполеон Хілл.
  2. “Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає”, – Альберт Айнштайн.
  3. “За свою кар’єру я пропустив понад 9000 кидків, програв майже 300 ігор. 26 раз мені довіряли зробити фінальний переможний кидок, і я промахувався. Я зазнавав поразок знову, і знову, і знову. І саме тому я домігся успіху.”, – Майкл Джордан
  4. “Через 20 років ви будете більше розчаровані тими речами, які ви не робили, ніж тими, які ви зробили. Тому відчальте від тихої пристані. Відчуйте попутний вітер у вашому вітрилі. Рухайтеся вперед, дійте, відкривайте!”, – Марк Твен.
  5. “У моєму словнику немає слова “неможливо”.”, – Наполеон Бонапарт.
  6. “Ви ніколи не перетнете океан, якщо не наберетеся мужності втратити берег з виду.”, – Христофор Колумб.
  7. “Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти.”, – Йоганн Вольфганг фон Гете.
  8. “Є тільки один спосіб уникнути критики: нічого не робіть, нічого не говоріть і будьте ніким. “, –Аристотель.
  9. “Людина, якою вам судилося стати – це тільки та людина, якою ви самі вирішите стати.”, – Ральф Голдо Емерсон.
  10. “Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдороги до цілі”, – Теодор Рузвельт.
  11. “Впади сім разів, піднімися вісім”, – Японська приказка.
  12. “Якщо немає вітру, беріться за весла.”, – Латинська приказка.
  13. “Якщо ваш внутрішній голос каже, що ви не можете малювати – малюйте якомога більше, тоді цей голос затихне.”, – Вінсент Ван Гог.
  14. “Будь собою, інші ролі зайняті.”, – Оскар Уайльд.
  15. “Невдача – це просто можливість почати знову, але вже більш мудро.”, – Генрі Форд.
  16. “Якщо ти хочеш побудувати корабель, не треба скликати людей, планувати, ділити роботу, діставати інструменти. Треба заразити людей прагненням до нескінченного моря. Тоді вони самі побудують корабель.”, – Антуан де Сент-Екзюпері.
  17. “Не важливо, як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся”, – Конфуцій.
  18. “Перед тим як бігти по сходах успіху, переконайтеся, що вони розташовані у тому будинку, який вам потрібний.”, – Стівен Кові
  19. Три речі ніколи не повертаються назад - час, слово, можливість. Тому не втрачай часу, вибирай слова, не прогав можливість - Конфуцій.
  20. Коли людині здається, що все йде шкереберть, в її життя намагається увійти щось чудове - Далай Лама.

Факультет зв’язків з громадськістю та журналістики бажає вам нових звершень.

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.