Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

Новини

А ви знали це про соціальні мережі?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Соціальні мережі швидко зайняли певну нішу в нашому житті, і схоже, мають намір в ньому залишитися надовго. Усуваючи міжособистісні перешкоди, соцмережі дають нам безмежні можливості для спілкування, вони відкривають світ людині, а людину – світу. Але є і інша сторона цього феномена соцмереж. Не будемо говорити "добре або "погано". Ми просто наведемо факти:

1. Кожну секунду кількість користувачів соцмереж збільшується на 8 осіб.

2. Кожну хвилину на Facebook публікується 50 тисяч посилань, і більше 100 тисяч людей додає один одного в друзі.

3. Близько 80% людей схильні більше довіряти відгукам своїх «онлайнових друзів, ніж відгуками «оффлайнових».

4. 35 доларів коштує Shitter - чотири рулону туалетного паперу з вашими повідомленнями Twitter. Таку забавну штуку можна замовити в американській компанії collector's Edition.

5. Близько 50% всіх користувачів соцмереж витрачає на спілкування в них від 1 до 5 годин на тиждень. 

6. Якби Facebook був державою, то він би зайняв 3 місце за чисельністю населення, відразу ж після Китаю та Індії. Так, більше мільярда людей - це не жарт!

7. Щорічно в світі реєструється близько 100 вбивств, причиною яких стало образливе повідомлення в соціальній мережі.

8. Десята частина всіх подружніх пар в США знайшла свою другу половинку через соціальні мережі. 

9. Після появи соцмереж кількість подружніх зрад у країнах Заходу зросла в 3 рази.

10. 42% користувачів Facebook боїться, що з їх акаунтом може трапитися щось погане. Цю фобію західні психологи називають FAD (Facebook Addiction Disorder - розлад, викликаний залежністю від Facebook).

11. Більше 83% компаній у світі використовують соціальні мережі для підбору персоналу.

12. 10 друзів потрібно було видалити зі свого списку контактів на Facebook, щоб отримати безкоштовний бургер від Burger King. 55 тисяч користувачів з легкістю розлучилися з десятком «друзів» заради безкоштовної їжі.

13. З'ясувалося, що більшість популярних соціальних сервісів продовжують зберігати зображення після видалення його користувачем.

14. У 24 з 25 найбільших світових газет впали тиражі із-за того, що новини почали приходити до людей іншим каналам, зокрема - через соціальні мережі.

15. Один мільйон посилань поширюється у Facebook кожні 20 хвилин. 

16. Дослідження показали, що захоплення соцмережами підриває імунітет людини. #38: Половина всіх користувачів проводить від одного до п'яти годин на тиждень за спілкуванням в соціальних мережах. 

17. Понад 60% української аудиторії заявило, що найбільший інтерес в соцмережах викликає розважальний контент (музика, кіно), побутова та мобільна техніка, новинки у світі гаджетів і комп'ютерних технологій, а також теми здоров'я і продуктів харчування. Найменший — алкоголь і предмети розкоші.

18. Менш ніж за рік Facebook зібрав понад 200 мільйонів користувачів, у той час як телебаченню, щоб зібрати навколо себе всього 60 мільйонів чоловік, знадобилося 13 років. 

19. Кількість фоловерів Ештона Катчера і Брітні Спірс порівнянне за чисельністю з населенням Ірландії, Норвегії або Панами. 

20. У світі налічується близько 200,000,000 блогів. 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search