Змагались таланти Факультету зв`язків з громадськістю та журналістики

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Конкурс талантів - це завжди веселе й цікаве свято. Ось і 20 вересня на факультеті зв`язків з громадськістю і журналістики Університету культури відбувся неймовірний творчий захід «Талант DAY».

Концепція заходу будувалась навколо ідеї рукавиці Таноса, камені якої уособлювали певний талант. Всого було 6 номінацій Це «Вокал», «Хореографія», «Музичні інструменти», «Поезія», «Театральне мистецтво» та «Оригінальний жанр».

Та й, на щастя, талантів виявилося багато! 20 юних акул пера зареєструвалося на шоу.

Оцінювало ж конкурсантів висококваліфіковане й компетентне журі: Микола Крипчук – голова журі, викладач кафедри режисури, естради і масових свят, Андрій Касьяненко – відомий пародист, викладач кафедри режисури, естради і масових свят, Тетяна Коржова – досвідчений піарник університету культури та викладач кафедри піар і журналістики, Михайло Харченко – режисер-постановник, голова культурно-творчого комітету Студентського парламенту Університету культури, Доріс Іфекве – режисер-постановник, переможець численних творчих конкурсів і студентка кафедри режисури, естради і масових свят.

Отож переможцями конкурсу стали:

Оригінальний жанр - Калантир Вікторія Ж-47,

Хореографія - Пугач Ірина ПР-28,

Музичні інструменти - Єрьоменко Анна Ж-18,

Поезія - Савка Соломія Ж-47,

Вокал - Волконовська Вероніка ПР-18,

Гран-прі виборола Стороженко Катерина ПР-28.

Усі учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами, а переможці в номінаціях отримали сертифікати в «Starкаву» та «Шеф-бар».
Усі залишилися задоволеними! А головне - кожен поповнив свою скарбничку досвіду.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.