Корисні сніданки від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики

Сніданок - найголовніший прийом їжі протягом дня. Він повинен бути не просто корисним, але й ситним та сповненим достатньою кількістю білків, жирів, вуглеводів та калорій. Тому факультет зв'язків з громадськістю та журналістики підібрав для вас 5 сніданків, які готуються максимально просто й швидко та при цьому мають потрібну кількість поживних речовин:

Корисний сніданок № 1

Яєчний омлет або яєчня з овочами, можна і з тими, що зберігаються в морозильній камері. Для приготування цього корисного сніданку овочі протягом 5 хвилин тушкують на маленькому вогні, після чого заливають збитими яйцями і смажать ще 5 хвилин. Сіль і спеції – за смаком. Доповненням буде чай чи свіжовичавлений соку. Цей варіант сніданку особливо хороший для чоловіків, яким потрібно більше енергії впродовж дня.

Корисний сніданок № 2

Більш легкий набір, що складається з дієтичних хлібців з шматочками сиру, до яких на вибір додаємо будь-який фрукт: банан, апельсин, яблуко. Також – склянка молока або кефіру. Це сніданок в стилі фітнес, здоровіше не буває!

Корисний сніданок № 3

У знежирений сир додаємо фрукти (взимку підійдуть родзинки, курага і чорнослив), замість цукру використовуємо мед. Зелений чай з хлібцем доповнить цей набір.

Корисний сніданок № 4

Салат з бананів, апельсинів, яблук, заправлений йогуртом чи медом. До нього можна додати жменю дієтичних мюслі.

Корисний сніданок № 5

Каша на молоці. Замість цукру можна додати ложку меду. Також добре смакуватиме з сухофруктами або горіхами.